OrcaScore
4

Verdediger

Lucas Veríssimo

  • Santos
  • Brazil
  • 31 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Geblesseerd — Hamstring Injury · Terug: 30 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
2.616 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,03
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,63
Leeftijd31
Geboortedatum2 jul 1995
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€4,1M
Contract tot31 dec 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Hamstring Injury · Afwezig Sinds 18 okt 2026 · Terug: 30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen19 / 19
Minuten1.703
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)9 (2)
Passes · nauwkeurigheid860 · 89%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen21 / 26
Gewonnen duels73 / 130
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,68 / 0,15
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes28
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten1.107
Balverlies107
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels42
Gewonnen grondduels31
Clearances117
Balveroveringen61
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt23
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)170,64
Topsnelheid (km/u)34,32
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 5
Minuten529
Rating6,64
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid282 · 89%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 5
Gewonnen duels23 / 39
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,53 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten347
Balverlies35
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels18
Gewonnen grondduels5
Clearances34
Balveroveringen12
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)46,86
Topsnelheid (km/u)35,29
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten384
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets2

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek41
Tactiek54
Verdediging67
Creativiteit36

Kenmerken

Sterke punten

16

Nationaal elftal

  • Brazil2 caps · 0 goals · debuut sep 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
18 okt 2026 Fluminense – Santos 1–2 83' 7.0
11 okt 2026 Atlético Mineiro – Santos 2–1 90' 6.8
9 okt 2026 Santos – Flamengo 2–2 90' 6.5
3 okt 2026 São Paulo – Santos 1–2 90' 5.9
20 sep 2026 Remo – Santos 1–2 90' 7.1
17 sep 2026 Atlético Mineiro – Santos 7–3 45' 6.5
3 sep 2026 Santos – Palmeiras 0–0 45' 6.9
30 aug 2026 Corinthians – Santos 0–1 90' 6.8
27 aug 2026 Palmeiras – Santos 3–0 69' 6.4
2 aug 2026 Santos – Remo 0–0 89' 7.1
29 jul 2026 Santos – Universidad Central 4–2 45' 6.4
26 jul 2026 Santos – Chapecoense 2–2 90' 6.6
22 jul 2026 Universidad Central – Santos 1–4 79' 7.1
17 jul 2026 Botafogo – Santos 2–1 90' 6.6
4 jul 2026 Santos – União São João 3–0 – –

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers · totale transfersom 18M €
  1. Transfer 3.5M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 8M €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Santos Naar: Benfica
    Transfer 6.5M €
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,69
Rating laatste wedstrijd7,018 okt 2026
Gemiste wedstrijden83 blessures geregistreerd
5 6 7 8 6,69 dec 2025 mei 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,8 6,5 5,9 7,1 6,5 6,9 6,8 6,4 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Campeonato Brasileiro Série A Santos 19 (19) 1.703 0 1 6,63
2026 CONMEBOL Sudamericana Santos 7 (5) 529 0 0 6,64
2026 Copa do Brasil Santos 5 (5) 384 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · percentiel onder verdedigers (76 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 28 Onderscheppingen 58 Clearances 72 Gewonnen luchtduels 44 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 51 Progressieve balvoeringen 7 Rating 30

3 wedstrijden · 270 min

Lucas Veríssimo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,00
28
Onderscheppingen / 90 min 1,33
58
Clearances / 90 min 6,00
72
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,33
44
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 86,9%
51
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
7
Rating 6,60
30

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?