OrcaScore
17

Middenvelder

Lucas Vázquez

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
587 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,31
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,96
Leeftijd35
Geboortedatum1 jul 1991
Lengte173 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,6M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 2
Minuten140
Rating6,33
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid57 · 77%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels5 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,12
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten95
Balverlies29
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances3
Balveroveringen5
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,76
Topsnelheid (km/u)29,35
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten155
Rating7,85
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid83 · 87%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels9 / 15
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage67%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten118
Balverlies18
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels7
Clearances5
Balveroveringen7
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,80
Topsnelheid (km/u)35,38
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten292
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid196 · 90%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels12 / 21
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,11 / 0,41
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten267
Balverlies39
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels11
Clearances5
Balveroveringen17
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)27,14
Topsnelheid (km/u)30,12

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek51
Tactiek45
Verdediging53
Creativiteit62

Nationaal elftal

  • Spain9 caps · 0 goals · debuut jun 2016

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Bayer 04 Leverkusen – Olympique de Marseille 0–1 68' 6.9
31 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – VfB Stuttgart 2–4 62' 6.2
28 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Nürnberg 5–2 90' 8.1
25 okt 2026 TSG Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen 3–0 – –
22 okt 2026 OFI Crete – Bayer 04 Leverkusen 0–2 74' 7.3
18 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg 2–1 – –
15 okt 2026 Lech Poznań – Bayer 04 Leverkusen 0–4 90' 7.2
10 okt 2026 1. FSV Mainz 05 – Bayer 04 Leverkusen 3–4 – –
20 sep 2026 Bayer 04 Leverkusen – RB Leipzig 2–0 1' –
16 sep 2026 Bayer 04 Leverkusen – NK Celje 2–0 60' 7.8
12 sep 2026 FC Augsburg – Bayer 04 Leverkusen 2–2 11' 6.5
5 sep 2026 Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Union Berlin 4–0 11' 6.9
29 aug 2026 SV 07 Elversberg – Bayer 04 Leverkusen 3–2 55' 5.7
22 aug 2026 SV Wehen Wiesbaden – Bayer 04 Leverkusen 0–4 65' 7.6
15 aug 2026 Newcastle United – Bayer 04 Leverkusen 1–2 45' 6.1

Carrière en transfers

6 clubs · 5 transfers · totale transfersom 1.5M €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 1M €
  3. Transfer 500k €
  4. Verhuur
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd6,85 nov 2026
Gemiste wedstrijden83 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,89 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,2 8,1 7,3 7,2 7,8 6,5 6,9 5,7 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 UEFA Europa League Bayer 04 Leverkusen 4 (4) 292 0 0 7,30
2026 DFB Pokal Bayer 04 Leverkusen 2 (2) 155 2 0 7,85
2026 Bundesliga Bayer 04 Leverkusen 5 (2) 140 0 0 6,33

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder middenvelders (227 spelers)

Vergelijken
50 xA 49 Sleutelpasses 48 Voltooide passes 49 Passnauwkeurigheid 45 Progressieve balvoeringen 78 Succesvolle dribbels 52 Tackles + onderscheppingen 28 Rating 22

5 wedstrijden · 364 min

Lucas Vázquez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,11
49
Sleutelpasses / 90 min 1,24
48
Voltooide passes / 90 min 33,9
49
Passnauwkeurigheid 83,5%
45
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,24
78
Succesvolle dribbels / 90 min 0,74
52
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,98
28
Rating 6,64
22

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?