OrcaScore
12

Verdediger

Lucas Ness

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.215 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,92
Leeftijd24
Geboortedatum7 feb 2002
Lengte191 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€155K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten1.035
Rating6,93
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)10 (0)
Passes · nauwkeurigheid483 · 77%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen19 / 25
Gewonnen duels63 / 114
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,58 / 0,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten733
Balverlies132
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels35
Gewonnen grondduels28
Clearances105
Balveroveringen37
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt18
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)106,22
Topsnelheid (km/u)35,26
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid101 · 96%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels4 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten114
Balverlies5
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels1
Clearances4
Balveroveringen8
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid23 · 83%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels4 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten37
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels1
Clearances7
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek40
Tactiek55
Verdediging75
Creativiteit32

Kenmerken

Sterke punten

151625

Zwakke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Mansfield Town – Notts County 0–2 90' 7.8
24 okt 2026 Notts County – Stockport County 1–1 90' 6.9
20 okt 2026 Notts County – Sheffield Wednesday 2–0 90' 7.4
17 okt 2026 Wycombe Wanderers – Notts County 2–0 45' 6.7
13 okt 2026 Notts County – Nottingham Forest U21 5–1 90' 7.1
10 okt 2026 Notts County – Oxford United 1–2 90' 6.9
22 sep 2026 Notts County – Grimsby Town 2–1 – –
19 sep 2026 Reading – Notts County 2–0 90' 6.2
12 sep 2026 Notts County – Bradford City 0–1 90' 6.4
5 sep 2026 Huddersfield Town – Notts County 1–1 90' 7.6
1 sep 2026 Doncaster Rovers – Notts County 1–1 90' 7.2
29 aug 2026 Notts County – Burton Albion 2–1 90' 6.6
22 aug 2026 Luton Town – Notts County 2–2 90' 6.4
15 aug 2026 Notts County – Leicester City 1–1 90' 7.0
8 aug 2026 Burnley – Notts County 5–4 90' 6.6

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer
  3. Verhuur
  4. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)43
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd7,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,90 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,8

Laatste 10 wedstrijden

7,8 6,9 7,4 6,7 7,1 6,9 6,2 6,4 7,6 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Notts County 12 (12) 1.035 0 0 6,93
2026 EFL Cup Notts County 1 (1) 90 0 0 6,60
2026 Football League Trophy Notts County 1 (1) 90 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder verdedigers (90 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 12 Onderscheppingen 71 Clearances 96 Gewonnen luchtduels 68 Gewonnen duels 19 Passnauwkeurigheid 62 Progressieve balvoeringen 7 Rating 37

6 wedstrijden · 540 min

Lucas Ness: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,67
12
Onderscheppingen / 90 min 1,50
71
Clearances / 90 min 10,50
96
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,67
68
Gewonnen duels 52,5%
19
Passnauwkeurigheid 79,6%
62
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
7
Rating 6,73
37

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?