OrcaScore
21

Verdediger

Luca Erlein

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
1.395 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,13
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd19
Geboortedatum5 jul 2007
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€2,8M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten855
Rating6,74
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid531 · 85%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen14 / 7
Gewonnen duels25 / 56
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,37 / 0,39
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes27
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten674
Balverlies104
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels21
Clearances40
Balveroveringen39
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)71,06
Topsnelheid (km/u)36,12
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid43 · 77%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels6 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten69
Balverlies19
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels3
Clearances3
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,91
Topsnelheid (km/u)33,05
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten450
Rating6,62
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid337 · 89%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen9 / 2
Gewonnen duels21 / 42
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten397
Balverlies45
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels15
Clearances13
Balveroveringen12
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek48
Tactiek34
Verdediging47
Creativiteit44

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 nov 2026 Eintracht Braunschweig – Energie Cottbus – – –
30 okt 2026 Energie Cottbus – VfL Bochum 1848 1–2 90' 7.0
24 okt 2026 1. FC Heidenheim – Energie Cottbus 1–1 90' 7.0
16 okt 2026 Energie Cottbus – 1. FC Nürnberg 1–1 90' 6.8
10 okt 2026 Darmstadt 98 – Energie Cottbus 3–1 90' 5.8
3 okt 2026 England U20 – Germany U20 2–1 – –
29 sep 2026 Germany U20 – Italy U20 3–0 – –
25 sep 2026 Germany U20 – France U20 1–0 – –
20 sep 2026 Energie Cottbus – FC St. Pauli 1–1 90' 7.0
13 sep 2026 Karlsruher SC – Energie Cottbus 0–3 90' 7.5
5 sep 2026 VfL Wolfsburg – Energie Cottbus 4–4 90' 6.5
29 aug 2026 Energie Cottbus – SpVgg Greuther Fürth 3–4 45' 6.5
22 aug 2026 Energie Cottbus – FC Augsburg 0–2 90' 7.0
16 aug 2026 Arminia Bielefeld – Energie Cottbus 3–0 90' 6.2
9 aug 2026 Energie Cottbus – Hannover 96 3–1 90' 7.1

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers · totale transfersom 2M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer 2M €
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,65
Rating laatste wedstrijd7,030 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,65 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,0 6,8 5,8 7,0 7,5 6,5 6,5 7,0 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 2. Bundesliga Energie Cottbus 10 (10) 855 1 1 6,74
2026 U19 European Championship Germany U19 5 (5) 450 0 0 6,62
2026 DFB Pokal Energie Cottbus 1 (1) 90 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Youth League 2024 · percentiel onder verdedigers (150 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 54 Onderscheppingen 22 Clearances 58 Gewonnen luchtduels 64 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 77 Progressieve balvoeringen 50 Rating 48

5 wedstrijden · 426 min

Luca Erlein: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,63
54
Onderscheppingen / 90 min 0,00
22
Clearances / 90 min 1,48
58
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,63
64
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 89,9%
77
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,90
48

Hoe berekenen we dit?