OrcaScore
48

Middenvelder

Luca Connell

  • Barnsley
  • Ireland
  • 25 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
834 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,11
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,85
Leeftijd25
Geboortedatum20 apr 2001
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€775K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 5
Minuten474
Rating6,58
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)13 (2)
Passes · nauwkeurigheid251 · 74%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen9 / 4
Gewonnen duels20 / 42
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,47 / 0,82
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten364
Balverlies112
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels16
Clearances8
Balveroveringen24
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)56,38
Topsnelheid (km/u)33,68
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,50
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid129 · 74%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels9 / 15
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten178
Balverlies46
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen16
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (4)
Passes · nauwkeurigheid109 · 72%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels7 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,30 / 0,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten153
Balverlies40
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels6
Clearances5
Balveroveringen16
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek55
Tactiek45
Verdediging45
Creativiteit57

Kenmerken

Sterke punten

257

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Barnsley – Oxford United 1–1 90' 7.4
24 okt 2026 Reading – Barnsley 2–1 90' 6.5
6 okt 2026 Fleetwood Town – Barnsley 4–1 90' 6.7
22 sep 2026 Barnsley – Leeds United U21 3–4 90' 8.3
19 sep 2026 Barnsley – Leicester City 1–1 26' 4.3
15 sep 2026 Peterborough United – Barnsley 10–9 90' 7.2
12 sep 2026 Plymouth Argyle – Barnsley 3–0 45' 6.8
5 sep 2026 Barnsley – Stevenage 1–5 30' 6.4
2 sep 2026 Barnsley – Blackpool 2–1 18' 6.9
22 aug 2026 Doncaster Rovers – Barnsley 0–0 90' 7.4
15 aug 2026 Barnsley – Bromley 0–1 85' 6.9
8 aug 2026 Barnsley – Wigan Athletic 7–6 90' 7.4
2 mei 2026 Barnsley – Stockport County 1–3 82' 7.5
28 apr 2026 Northampton Town – Barnsley 0–1 90' 7.6
25 apr 2026 Luton Town – Barnsley 2–1 90' 6.4

Carrière en transfers

3 clubs · 6 transfers · totale transfersom 410k €
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Bolton U18 Naar: Celtic
    Transfer 410k €

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating6,91
Rating laatste wedstrijd7,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 9 6,91 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 6,5 6,7 8,3 4,3 7,2 6,8 6,4 6,9 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Barnsley 8 (5) 474 0 0 6,58
2026 EFL Cup Barnsley 2 (2) 180 0 0 7,30
2026 Football League Trophy Barnsley 2 (2) 180 1 0 7,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2024 · percentiel onder middenvelders (241 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 89 Voltooide passes 85 Passnauwkeurigheid 67 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 23 Tackles + onderscheppingen 46 Rating 89

41 wedstrijden · 3.204 min

Luca Connell: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,71
89
Voltooide passes / 90 min 34,8
85
Passnauwkeurigheid 79,0%
67
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,37
23
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,44
46
Rating 7,05
89

Hoe berekenen we dit?