OrcaScore
9

Aanvaller

Louis Appéré

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
781 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,46
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,54
Leeftijd27
Geboortedatum26 mrt 1999
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€245K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten107
Rating7,15
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid16 · 56%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels8 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage100%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten33
Balverlies14
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 6
Minuten555
Rating6,43
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)9 (5)
Passes · nauwkeurigheid95 · 60%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels37 / 91
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,15 / 0,07
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist5
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten197
Balverlies82
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels17
Gewonnen grondduels20
Clearances10
Balveroveringen18
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt4
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)55,99
Topsnelheid (km/u)33,85
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten119
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid22 · 68%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels8 / 26
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten41
Balverlies16
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels3
Clearances2
Balveroveringen4
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval56
Techniek42
Tactiek44
Verdediging32
Creativiteit41

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

141615

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 nov 2026 Bristol Rovers – Cambridge United 2–0 – –
3 nov 2026 Cambridge United – Brighton & Hove Albion U21 6–0 19' 7.0
31 okt 2026 Leyton Orient – Cambridge United 3–0 66' 5.7
27 okt 2026 Sheffield Wednesday – Cambridge United 1–1 74' 6.6
24 okt 2026 Cambridge United – Plymouth Argyle 2–3 90' 5.4
20 okt 2026 Cambridge United – Wycombe Wanderers 2–2 31' 6.5
17 okt 2026 Barnsley – Cambridge United 1–2 13' 7.0
10 okt 2026 Cambridge United – Blackpool 1–0 – –
26 sep 2026 Cambridge United – AFC Wimbledon 1–1 11' 6.6
22 sep 2026 Gillingham – Cambridge United 1–4 88' 7.3
19 sep 2026 Oxford United – Cambridge United 1–1 9' 6.6
12 sep 2026 Cambridge United – Reading 2–1 1' –
5 sep 2026 Burton Albion – Cambridge United 2–2 20' 6.5
1 sep 2026 Bradford City – Cambridge United 1–2 28' 6.5
29 aug 2026 Cambridge United – Huddersfield Town 1–2 59' 5.8

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Transfer
  5. Dundee United B U21 Naar: Broughty AFC
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)45
Gemiddelde rating6,48
Rating laatste wedstrijd7,03 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,48 dec 2025 apr 2026 nov 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 5,7 6,6 5,4 6,5 7,0 6,6 7,3 6,6 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Cambridge United 13 (6) 555 1 1 6,43
2026 EFL Cup Cambridge United 2 (1) 119 0 1 6,65
2026 Football League Trophy Cambridge United 2 (1) 107 1 0 7,15

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2024 · percentiel onder aanvallers (124 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 7 xG 50 Schoten 9 xA 50 Sleutelpasses 61 Succesvolle dribbels 72 Gewonnen luchtduels 40 Rating 11

17 wedstrijden · 643 min

Louis Appéré: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
7
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 1,12
9
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,98
61
Succesvolle dribbels / 90 min 0,98
72
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,40
40
Rating 6,58
11

Hoe berekenen we dit?