OrcaScore
8

Middenvelder

Louie Watson

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
826 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,33
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd25
Geboortedatum7 jun 2001
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€120K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten108
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid47 · 91%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels3 / 7
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten59
Balverlies5
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 6
Minuten538
Rating6,88
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)10 (4)
Passes · nauwkeurigheid212 · 82%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen8 / 4
Gewonnen duels27 / 51
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists1,15 / 0,17
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten308
Balverlies69
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels23
Clearances5
Balveroveringen26
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)63,55
Topsnelheid (km/u)30,58
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid36 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten56
Balverlies16
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek51
Tactiek37
Verdediging37
Creativiteit47

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Oldham Athletic – Crawley Town 0–1 – –
24 okt 2026 Crawley Town – Tranmere 1–1 – –
20 okt 2026 Crawley Town – Shrewsbury Town 2–3 11' 6.9
17 okt 2026 Salford City – Crawley Town 2–1 14' 6.8
10 okt 2026 Crawley Town – Chesterfield 2–2 – –
6 okt 2026 Crawley Town – Bromley 4–0 45' 7.0
22 sep 2026 Milton Keynes Dons – Crawley Town 4–1 63' 6.3
19 sep 2026 Grimsby Town – Crawley Town 2–0 22' 7.0
12 sep 2026 Crawley Town – Cheltenham Town 1–3 75' 6.5
5 sep 2026 Accrington Stanley – Crawley Town 3–2 59' 6.7
1 sep 2026 Northampton Town – Crawley Town 1–1 87' 7.1
29 aug 2026 Crawley Town – Bristol Rovers 0–2 90' 6.9
22 aug 2026 Rochdale – Crawley Town 1–2 90' 7.0
15 aug 2026 Crawley Town – Crewe Alexandra 0–1 90' 7.0
8 aug 2026 Watford – Crawley Town 1–0 90' 6.1

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers
  1. Zonder club Naar: Crawley
    Transfer
  2. Luton Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Charlton Naar: Luton
    Terug van verhuur
  4. Luton Naar: Charlton
    Verhuur
  5. Derby Naar: Luton
    Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd6,920 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,73 dec 2025 aug 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,8 7,0 6,3 7,0 6,5 6,7 7,1 6,9 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Crawley Town 9 (6) 538 1 1 6,88
2026 EFL Cup Crawley Town 2 (2) 180 0 0 6,50
2026 Football League Trophy Crawley Town 2 (1) 108 0 1 6,65

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder aanvallers (47 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 29 xG 25 Schoten 37 xA 37 Sleutelpasses 42 Succesvolle dribbels 73 Gewonnen luchtduels 7 Rating 67

6 wedstrijden · 423 min

Louie Watson: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,21
29
xG / 90 min 0,00
25
Schoten / 90 min 1,91
37
xA / 90 min 0,00
37
Sleutelpasses / 90 min 0,85
42
Succesvolle dribbels / 90 min 0,85
73
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,21
7
Rating 6,87
67

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?