OrcaScore
27

Middenvelder

Lorenzo Podda

  • Gubbio
  • Italy
  • 23 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
797 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,45
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,64
Leeftijd23
Geboortedatum9 apr 2003
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€155K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 7
Minuten560
Rating6,59
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid161 · 70%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen8 / 6
Gewonnen duels28 / 59
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,39 / 0,29
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten274
Balverlies79
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels26
Clearances10
Balveroveringen32
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt15
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)47,64
Topsnelheid (km/u)34,89
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten237
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid90 · 79%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels25 / 48
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels0
Clearances6
Balveroveringen22
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt5
Buitenspel2
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval44
Techniek55
Tactiek22
Verdediging38
Creativiteit44

Kenmerken

Zwakke punten

6

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Gubbio – Vis Pesaro 0–0 – –
27 okt 2026 Team Altamura – Gubbio 5–4 79' 6.4
23 okt 2026 Pineto – Gubbio 1–0 29' 6.7
18 okt 2026 Gubbio – Atalanta U23 0–2 45' 6.4
10 okt 2026 Spezia – Gubbio 2–0 90' 6.4
3 okt 2026 Gubbio – Perugia 1–3 67' 6.6
27 sep 2026 Ravenna – Gubbio 2–0 58' 5.8
20 sep 2026 Gubbio – Ostiamare 0–2 90' 6.5
16 sep 2026 Pescara – Gubbio 1–1 90' 7.4
12 sep 2026 Gubbio – Latina 3–1 18' 7.6
5 sep 2026 Campobasso FC – Gubbio 2–4 34' 6.0
2 sep 2026 Gubbio – Vis Pesaro 5–0 90' 7.4
30 aug 2026 Gubbio – Reggiana 1–2 – –
22 aug 2026 Guidonia Montecelio 1937 – Gubbio 3–0 39' 6.5
14 aug 2026 Pineto – Gubbio 1–2 65' 6.6

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,65
Rating laatste wedstrijd6,427 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,65 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,7 6,4 6,4 6,6 5,8 6,5 7,4 7,6 6,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone B Gubbio 10 (7) 560 2 0 6,59
2026 Coppa Italia Serie C Gubbio 3 (3) 237 0 2 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone B 2026 · percentiel onder middenvelders (119 spelers)

Vergelijken
50 xA 6 Sleutelpasses 3 Voltooide passes 24 Passnauwkeurigheid 35 Progressieve balvoeringen 26 Succesvolle dribbels 17 Tackles + onderscheppingen 44 Rating 21

7 wedstrijden · 417 min

Lorenzo Podda: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
6
Sleutelpasses / 90 min 0,00
3
Voltooide passes / 90 min 20,5
24
Passnauwkeurigheid 76,0%
35
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
26
Succesvolle dribbels / 90 min 0,22
17
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,30
44
Rating 6,57
21

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?