OrcaScore
22

Middenvelder

Lois Joel

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
554 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,61
Leeftijd27
Geboortedatum2 jun 1999
Lengte165 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten297
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid106 · 77%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels20 / 45
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels2
Clearances4
Balveroveringen29
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 2
Minuten257
Rating6,68
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid126 · 79%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels6 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,13 / 0,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten165
Balverlies45
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances1
Balveroveringen12
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek47
Tactiek33
Verdediging42
Creativiteit42

Kenmerken

Zwakke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Durham W.F.C. – Newcastle United WFC 1–5 90' 6.6
25 okt 2026 Nottingham Forest – Newcastle United WFC 2–2 45' 6.6
21 okt 2026 Everton – Newcastle United WFC 2–0 90' 6.7
18 okt 2026 Newcastle United WFC – Sunderland AFC Women 0–1 13' 6.6
13 okt 2026 Wales – Albania 3–0 – –
9 okt 2026 Albania – Wales 0–1 – –
4 okt 2026 Durham W.F.C. – Newcastle United WFC 0–3 13' 6.5
30 sep 2026 Aston Villa – Newcastle United WFC 3–1 87' 6.1
27 sep 2026 Newcastle United WFC – Leicester City 4–0 15' 6.9
20 sep 2026 Newcastle United WFC – Sheffield United Women 4–1 68' 6.8
12 sep 2026 Bristol City WFC – Newcastle United WFC 0–1 26' 6.7
6 sep 2026 Newcastle United WFC – Wolverhampton W.F.C. 2–0 90' 6.6
9 jun 2026 Wales – Czechia 3–1 – –
5 jun 2026 Montenegro – Wales 1–1 – –
2 mei 2026 Newcastle United WFC – Durham W.F.C. 0–1 24' 6.5

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)20
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd6,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,67 dec 2025 sep 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,6 6,7 6,6 6,5 6,1 6,9 6,8 6,7 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 FA Women's League Cup Newcastle United WFC 4 (3) 297 0 0 6,50
2026 Women's Super League 2 Newcastle United WFC 6 (2) 257 0 0 6,68
2026 World Championship Women Qual. Wales – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Women's Super League 2 2025 · percentiel onder middenvelders (86 spelers)

Vergelijken
50 xA 41 Sleutelpasses 3 Voltooide passes 88 Passnauwkeurigheid 70 Progressieve balvoeringen 28 Succesvolle dribbels 56 Tackles + onderscheppingen 88 Rating 33

15 wedstrijden · 675 min

Lois Joel: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,07
41
Sleutelpasses / 90 min 0,13
3
Voltooide passes / 90 min 32,8
88
Passnauwkeurigheid 75,0%
70
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,40
28
Succesvolle dribbels / 90 min 0,67
56
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,27
88
Rating 6,68
33

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?