OrcaScore
26

Verdediger

Logan Dobbs

  • Gillingham
  • England
  • 20 jaar
  • 179 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.111 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,08
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,65
Leeftijd20
Geboortedatum21 sep 2006
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten923
Rating6,84
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid406 · 70%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen16 / 27
Gewonnen duels86 / 147
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,14 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes26
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten682
Balverlies174
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels51
Gewonnen grondduels35
Clearances67
Balveroveringen38
Fouten ondervonden16
Fouten gemaakt15
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)100,53
Topsnelheid (km/u)34,42
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten120
Rating5,95
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid77 · 77%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels7 / 16
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten101
Balverlies24
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels5
Clearances3
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten68
Rating5,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid20 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels0 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten30
Balverlies5
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances4
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Shrewsbury Town – Gillingham 1–2 90' 7.0
24 okt 2026 Gillingham – Grimsby Town 1–4 – –
20 okt 2026 Gillingham – Port Vale 1–1 – –
17 okt 2026 Accrington Stanley – Gillingham 3–1 54' 6.8
13 okt 2026 Gillingham – Brighton & Hove Albion U21 4–3 45' 5.7
10 okt 2026 Rotherham United – Gillingham 1–4 83' 6.7
3 okt 2026 Gillingham – Newport County 0–0 74' 6.9
26 sep 2026 York City – Gillingham 3–0 65' 6.4
22 sep 2026 Gillingham – Cambridge United 1–4 75' 6.2
19 sep 2026 Gillingham – Bristol Rovers 3–0 90' 7.0
12 sep 2026 Gillingham – Tranmere Rovers 2–0 80' 7.9
5 sep 2026 Rochdale – Gillingham 1–4 64' 6.9
1 sep 2026 Chesterfield – Gillingham 1–1 90' 6.7
29 aug 2026 Gillingham – Northampton Town 1–1 90' 6.9
22 aug 2026 Fleetwood Town – Gillingham 0–0 90' 7.4

Carrière en transfers

5 clubs · 7 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gillingham U18 Naar: Gillingham
    Transfer
  7. Gillingham U18 Naar: Burgess Hill
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)17
Gemiddelde rating6,65
Rating laatste wedstrijd7,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,65 nov 2025 sep 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,8 5,7 6,7 6,9 6,4 6,2 7,0 7,9 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Gillingham 12 (11) 923 1 0 6,84
2026 Football League Trophy Gillingham 2 (1) 120 0 0 5,95
2026 EFL Cup Gillingham 1 (1) 68 0 0 5,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder verdedigers (101 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 80 Onderscheppingen 92 Clearances 63 Gewonnen luchtduels 83 Gewonnen duels 62 Passnauwkeurigheid 42 Progressieve balvoeringen 9 Rating 76

8 wedstrijden · 643 min

Logan Dobbs: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,96
80
Onderscheppingen / 90 min 1,82
92
Clearances / 90 min 6,16
63
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,76
83
Gewonnen duels 59,8%
62
Passnauwkeurigheid 73,1%
42
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,14
9
Rating 7,01
76

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?