OrcaScore
9

Aanvaller

Livan Burcu

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
421 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,21
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,81
Leeftijd22
Geboortedatum28 sep 2004
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€4,2M

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 4
Minuten314
Rating6,89
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid99 · 74%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 4
Gewonnen duels20 / 39
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,37 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten169
Balverlies53
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels19
Clearances3
Balveroveringen17
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)36,56
Topsnelheid (km/u)32,99
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten107
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid36 · 92%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels6 / 17
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten63
Balverlies16
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels6
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)11,64
Topsnelheid (km/u)29,80

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval64
Techniek61
Tactiek44
Verdediging27
Creativiteit55

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 1. FC Union Berlin – 1. FC Köln 1–1 74' 6.9
27 okt 2026 1. FC Köln – 1. FC Union Berlin 5–0 33' 6.5
24 okt 2026 FC Augsburg – 1. FC Union Berlin 1–1 25' 6.7
10 okt 2026 1. FC Union Berlin – SV 07 Elversberg 1–0 32' 7.8
26 sep 2026 HNK Rijeka – 1. FC Union Berlin 0–1 – –
18 sep 2026 FC Bayern München – 1. FC Union Berlin 7–0 30' 6.7
11 sep 2026 1. FC Union Berlin – FC Schalke 04 1–3 45' 6.6
5 sep 2026 Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Union Berlin 4–0 79' 6.9
29 aug 2026 1. FC Union Berlin – Eintracht Frankfurt 3–3 29' 6.6
23 aug 2026 Eintracht Braunschweig – 1. FC Union Berlin 2–4 74' 6.6
15 aug 2026 1. FC Union Berlin – Ipswich Town 2–4 – –
9 aug 2026 1. FC Union Berlin – Aris Limassol 3–2 – –
2 aug 2026 1. FC Union Berlin – Cagliari 2–2 – –
1 aug 2026 SG Dynamo Dresden – 1. FC Union Berlin 2–1 – –
17 jul 2026 FC Winterthur – 1. FC Union Berlin 1–1 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 300k €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer 300k €
  4. Transfer
  5. Frankfurt U17 Naar: Zonder club
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden03 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,74 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,5 6,7 7,8 6,7 6,6 6,9 6,6 6,6 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga 1. FC Union Berlin 7 (4) 314 1 0 6,89
2026 DFB Pokal 1. FC Union Berlin 2 (1) 107 0 0 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

2. Bundesliga 2024 · percentiel onder aanvallers (89 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 24 xG 50 Schoten 58 xA 50 Sleutelpasses 84 Succesvolle dribbels 96 Gewonnen luchtduels 11 Rating 84

31 wedstrijden · 2.119 min

Livan Burcu: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,13
24
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,55
58
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,95
84
Succesvolle dribbels / 90 min 2,51
96
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,47
11
Rating 7,13
84

Hoe berekenen we dit?