OrcaScore
5

Middenvelder

Lisandro Montenegro

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
23
1.009 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,18
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,62
Leeftijd23
Geboortedatum27 mrt 2003
Lengte177 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€52K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 7
Minuten524
Rating6,58
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid200 · 70%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen12 / 10
Gewonnen duels30 / 68
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,30 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten343
Balverlies122
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels28
Clearances10
Balveroveringen37
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt16
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten283
Rating6,96
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)8 (3)
Passes · nauwkeurigheid107 · 72%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen5 / 6
Gewonnen duels10 / 25
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten174
Balverlies54
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels9
Clearances4
Balveroveringen13
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 0
Minuten202
Rating6,45
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid61 · 66%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels30 / 75
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels2
Clearances3
Balveroveringen15
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt7
Buitenspel0

Eigenschappen

Kenmerken

Zwakke punten

1418

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 CD Real Tomayapo – Blooming 1–2 32' 7.1
17 okt 2026 CD Real Tomayapo – GV San José 1–0 45' 6.8
3 okt 2026 Club Always Ready – CD Real Tomayapo 4–0 45' 6.3
1 okt 2026 CD Real Tomayapo – Nacional Potosí 1–1 65' 6.6
28 sep 2026 CD Real Tomayapo – CDT Real Oruro 2–1 70' 7.6
22 sep 2026 Club Independiente Petrolero – CD Real Tomayapo 5–1 45' 6.6
18 sep 2026 CD Real Tomayapo – Oriente Petrolero 0–2 45' 6.4
14 sep 2026 CD Real Tomayapo – Bolívar 1–2 71' 6.6
7 sep 2026 The Strongest – CD Real Tomayapo 3–1 69' 6.7
1 sep 2026 CD Real Tomayapo – Club Independiente Petrolero 3–0 58' 7.7
27 aug 2026 Real Potosí – CD Real Tomayapo 0–1 54' 6.6
24 aug 2026 CD Real Tomayapo – Club Always Ready 1–1 62' 6.1
5 aug 2026 Guabirá – CD Real Tomayapo 3–0 45' 6.4
1 aug 2026 CD Real Tomayapo – Academia de Balompié Boliviano 1–1 45' 6.8
27 jul 2026 Nacional Potosí – CD Real Tomayapo 4–1 56' 6.3

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer
  6. Newell's U20 Naar: Newell's Old Boys Reserve
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)23
Gemiddelde rating6,62
Rating laatste wedstrijd7,13 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,62 feb 2026 aug 2026 nov 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 6,8 6,3 6,6 7,6 6,6 6,4 6,6 6,7 7,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 División Profesional CD Real Tomayapo 10 (7) 524 0 0 6,58
2026 Copa Bolivia CD Real Tomayapo 5 (5) 283 1 1 6,96
2026 Primera Nacional Club Atlético Chacarita Juniors 8 (0) 202 0 0 6,45

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Copa Bolivia 2026 · percentiel onder middenvelders (67 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 93 Voltooide passes 32 Passnauwkeurigheid 7 Progressieve balvoeringen 52 Succesvolle dribbels 13 Tackles + onderscheppingen 86 Rating 68

5 wedstrijden · 283 min

Lisandro Montenegro: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 3,50
93
Voltooide passes / 90 min 24,5
32
Passnauwkeurigheid 72,0%
7
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,27
52
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
13
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,50
86
Rating 6,96
68

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?