OrcaScore
11

Aanvaller

Liel Abada

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
1.641 min
Doelpunten
9
G+A per 90 min: 0,82
Assists
6
Gemiddelde beoordeling
6,82
Leeftijd25
Geboortedatum3 okt 2001
Lengte168 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€5,3M
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen26 / 18
Minuten1.373
Rating6,81
Doelpunten / Assists8 / 5
Schoten (op doel)41 (24)
Passes · nauwkeurigheid453 · 79%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen14 / 7
Gewonnen duels39 / 131
Succesvolle dribbels13
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists5,84 / 1,75
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd6
Grote kansen gemist8
Afrondingspercentage20%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten691
Balverlies210
Bal afgepakt16
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels35
Clearances2
Balveroveringen66
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt14
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)169,60
Topsnelheid (km/u)35,64
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten151
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid39 · 90%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels7 / 19
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,23 / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten73
Balverlies16
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels6
Clearances3
Balveroveringen6
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)17,33
Topsnelheid (km/u)35,30
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten117
Rating7,25
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid36 · 86%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,76 / 0,07
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten65
Balverlies16
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval56
Techniek50
Tactiek32
Verdediging32
Creativiteit49

Kenmerken

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Israel21 caps · 1 goals · debuut jun 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
14 nov 2026 Kosovo – Israel – – –
31 okt 2026 Charlotte FC – Orlando City SC 4–0 75' 6.3
29 okt 2026 Charlotte FC – CF Montréal 4–0 25' 10.0
25 okt 2026 Portland Timbers – Charlotte FC 3–2 62' 6.6
17 okt 2026 Philadelphia Union – Charlotte FC 2–2 20' 6.5
15 okt 2026 Columbus Crew – Charlotte FC 3–1 45' 6.5
11 okt 2026 Charlotte FC – FC Dallas 3–2 69' 6.6
4 okt 2026 Ireland – Israel 1–1 72' 6.7
1 okt 2026 Israel – Kosovo 0–0 69' 6.8
27 sep 2026 Israel – Ireland 0–3 – –
24 sep 2026 Austria – Israel 3–1 10' 6.4
20 sep 2026 DC United – Charlotte FC 1–2 69' 5.3
13 sep 2026 FC Cincinnati – Charlotte FC 3–3 44' 7.5
10 sep 2026 CF Montréal – Charlotte FC 1–2 68' 7.3
6 sep 2026 Charlotte FC – Houston Dynamo 0–0 70' 6.2

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers · totale transfersom 12M €
  1. Transfer 8M €
  2. Transfer 4M €
  3. M. P. Tikva U19 Naar: M. Petach Tikva
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,81
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,81 nov 2025 aug 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 10,0 6,6 6,5 6,5 6,6 6,7 6,8 6,4 5,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Charlotte FC 26 (18) 1.373 8 5 6,81
2026 UEFA Nations League Israel 3 (2) 151 0 0 6,63
2026 Leagues Cup Charlotte FC 2 (1) 117 1 1 7,25

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder aanvallers (85 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 76 xG 71 Schoten 77 xA 23 Sleutelpasses 22 Succesvolle dribbels 32 Gewonnen luchtduels 38 Rating 18

7 wedstrijden · 435 min

Liel Abada: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,62
76
xG / 90 min 0,49
71
Schoten / 90 min 3,31
77
xA / 90 min 0,06
23
Sleutelpasses / 90 min 0,83
22
Succesvolle dribbels / 90 min 0,41
32
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,41
38
Rating 6,66
18

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?