OrcaScore
27

Verdediger

Léo Pétrot

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.125 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,08
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,02
Leeftijd29
Geboortedatum15 apr 1997
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€1,9M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,77
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid216 · 88%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 6
Gewonnen duels7 / 18
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,19
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten245
Balverlies29
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels4
Clearances9
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)29,46
Topsnelheid (km/u)32,59
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten855
Rating7,09
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid762 · 92%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen10 / 8
Gewonnen duels45 / 81
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,32 / 0,51
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes20
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten854
Balverlies69
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels27
Gewonnen grondduels18
Clearances35
Balveroveringen36
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)95,07
Topsnelheid (km/u)35,78

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek45
Tactiek60
Verdediging77
Creativiteit41

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Club Brugge KV – RSC Anderlecht – – –
5 nov 2026 RSC Anderlecht – Red Bull Salzburg – – –
31 okt 2026 RSC Anderlecht – KVC Westerlo 4–1 90' 7.4
25 okt 2026 KAA Gent – RSC Anderlecht 4–0 45' 6.7
22 okt 2026 Jagiellonia Białystok – RSC Anderlecht 0–3 90' 7.1
18 okt 2026 K. Beerschot V.A. – RSC Anderlecht 2–1 90' 6.5
15 okt 2026 GNK Dinamo Zagreb – RSC Anderlecht 1–0 90' 6.7
10 okt 2026 Cercle Brugge – RSC Anderlecht 1–2 90' 6.7
19 sep 2026 RSC Anderlecht – SV Zulte Waregem 3–0 90' 7.3
16 sep 2026 RSC Anderlecht – Olympique Lyonnais 1–2 90' 6.5
11 sep 2026 KV Mechelen – RSC Anderlecht 0–1 90' 7.2
6 sep 2026 RSC Anderlecht – KRC Genk 0–0 90' 7.3
3 sep 2026 RSC Anderlecht – KV Kortrijk 1–0 90' 7.5
30 aug 2026 Royale Union Saint-Gilloise – RSC Anderlecht 3–0 90' 6.5
27 aug 2026 RSC Anderlecht – FC Kairat Almaty 3–0 – –

Carrière en transfers

7 clubs · 6 transfers · totale transfersom 500k €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Transfer 500k €
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,87
Rating laatste wedstrijd7,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,87 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 6,7 7,1 6,5 6,7 6,7 7,3 6,5 7,2 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Pro League RSC Anderlecht 10 (10) 855 0 1 7,09
2026 UEFA Europa League RSC Anderlecht 3 (3) 270 0 0 6,77
2026 Belgian Cup RSC Anderlecht – – 0 – 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 1 2024 · percentiel onder verdedigers (142 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 72 Onderscheppingen 79 Clearances 47 Gewonnen luchtduels 59 Gewonnen duels 49 Passnauwkeurigheid 16 Progressieve balvoeringen 46 Rating 46

31 wedstrijden · 2.617 min

Léo Pétrot: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,30
72
Onderscheppingen / 90 min 1,44
79
Clearances / 90 min 3,37
47
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,58
59
Gewonnen duels 57,4%
49
Passnauwkeurigheid 81,1%
16
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
46
Rating 6,83
46

Hoe berekenen we dit?