OrcaScore
27

Middenvelder

Leo Leroy

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.298 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,21
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,83
Leeftijd26
Geboortedatum14 feb 2000
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,6M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 12
Minuten1.082
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)12 (1)
Passes · nauwkeurigheid391 · 78%
Kansen gecreëerd17
Tackles / Onderscheppingen25 / 13
Gewonnen duels62 / 115
Succesvolle dribbels18
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,70 / 0,88
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage8%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes25
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten583
Balverlies128
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels55
Clearances22
Balveroveringen63
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt16
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)135,21
Topsnelheid (km/u)35,47
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten60
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid21 · 76%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels7 / 9
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten38
Balverlies9
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels7
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten156
Rating6,47
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid54 · 80%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen2 / 3
Gewonnen duels4 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,18 / 0,37
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten80
Balverlies22
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,74
Topsnelheid (km/u)32,45

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek55
Tactiek49
Verdediging48
Creativiteit55

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Preston North End – Southampton – – –
3 nov 2026 Preston North End – Sheffield United 2–3 90' 7.2
31 okt 2026 Stoke City – Preston North End 2–0 90' 6.8
24 okt 2026 Preston North End – West Bromwich Albion 1–1 90' 7.6
17 okt 2026 Wrexham – Preston North End 4–1 90' 6.9
13 okt 2026 Birmingham City – Preston North End 4–0 90' 7.2
10 okt 2026 Preston North End – Millwall 0–1 90' 7.3
19 sep 2026 Queens Park Rangers – Preston North End 2–2 67' 6.6
12 sep 2026 Preston North End – Lincoln City 0–1 26' 6.6
8 sep 2026 Watford – Preston North End 2–1 75' 6.4
5 sep 2026 Preston North End – Blackburn Rovers 2–1 90' 7.3
1 sep 2026 Preston North End – Bristol City 1–3 90' 6.8
29 aug 2026 Charlton Athletic – Preston North End 1–0 90' 6.8
26 aug 2026 Preston North End – Everton 0–4 60' 6.9
22 aug 2026 Preston North End – Wolverhampton 1–3 77' 6.3

Carrière en transfers

6 clubs · 5 transfers · totale transfersom 3.5M €
  1. Basel Naar: Preston
    Transfer 3M €
  2. Transfer 500k €
  3. Gratis transfer
  4. Transfer
  5. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating6,77
Rating laatste wedstrijd7,23 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,77 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 6,8 7,6 6,9 7,2 7,3 6,6 6,6 6,4 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship Preston North End 14 (12) 1.082 1 1 6,90
2026 Swiss Super League Basel 3 (1) 156 0 1 6,47
2026 EFL Cup Preston North End 1 (1) 60 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder middenvelders (235 spelers)

Vergelijken
50 xA 41 Sleutelpasses 39 Voltooide passes 61 Passnauwkeurigheid 59 Progressieve balvoeringen 27 Succesvolle dribbels 60 Tackles + onderscheppingen 90 Rating 57

8 wedstrijden · 555 min

Leo Leroy: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,08
41
Sleutelpasses / 90 min 0,81
39
Voltooide passes / 90 min 35,2
61
Passnauwkeurigheid 84,4%
59
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,16
27
Succesvolle dribbels / 90 min 0,81
60
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,22
90
Rating 6,88
57

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?