OrcaScore
5

Middenvelder

Leandro Vilela

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
28
1.796 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,05
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,78
Leeftijd31
Geboortedatum30 jun 1995
Lengte180 cm
Gewicht75 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€210K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen21 / 18
Minuten1.351
Rating6,81
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)9 (0)
Passes · nauwkeurigheid580 · 84%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen28 / 10
Gewonnen duels57 / 114
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,69 / 0,66
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes25
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten730
Balverlies117
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels45
Clearances19
Balveroveringen62
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt31
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)128,80
Topsnelheid (km/u)32,60
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten140
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten305
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid97 · 73%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels33 / 51
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels2
Clearances6
Balveroveringen27
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt14
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval46
Techniek47
Tactiek44
Verdediging52
Creativiteit46

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
17 okt 2026 Ponte Preta – Atlético Goianiense 1–1 45' 6.5
11 okt 2026 Atlético Goianiense – Sport Recife 1–1 81' 7.1
8 okt 2026 CRB – Atlético Goianiense 3–1 – –
13 sep 2026 Atlético Goianiense – Criciúma 4–0 45' 6.9
6 sep 2026 Juventude – Atlético Goianiense 2–2 63' 6.7
30 aug 2026 Avaí – Atlético Goianiense 0–1 77' 7.1
26 aug 2026 Atlético Goianiense – Botafogo-SP 3–0 72' 7.2
19 aug 2026 Londrina – Atlético Goianiense 0–0 – –
15 aug 2026 Atlético Goianiense – Vila Nova FC 0–2 – –
9 aug 2026 Náutico – Atlético Goianiense 1–1 45' 6.5
28 jul 2026 Atlético Goianiense – Operário-PR 3–1 72' 6.7
24 jul 2026 Cuiabá – Atlético Goianiense 0–1 86' 6.7
19 jul 2026 Atlético Goianiense – Athletic Club 0–0 90' 7.0
13 jul 2026 Atlético Goianiense – Fortaleza 1–0 90' 6.7
4 jul 2026 Grêmio Novorizontino – Atlético Goianiense 3–0 45' 6.5

Carrière en transfers

10 clubs · 12 transfers
  1. Zonder club Naar: Atlético-GO
    Transfer
  2. Paysandu Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)27
Gemiddelde rating6,78
Rating laatste wedstrijd6,517 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,78 feb 2026 jun 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 7,1 6,9 6,7 7,1 7,2 6,5 6,7 6,7 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Atlético Goianiense 21 (18) 1.351 0 1 6,81
2026 Goiano Atlético Goianiense 4 (3) 305 0 0 6,63
2026 Copa do Brasil Atlético Goianiense 3 (2) 140 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2024 · percentiel onder middenvelders (200 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 35 Voltooide passes 58 Passnauwkeurigheid 28 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 25 Tackles + onderscheppingen 82 Rating 39

24 wedstrijden · 1.349 min

Leandro Vilela: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,87
35
Voltooide passes / 90 min 31,0
58
Passnauwkeurigheid 77,9%
28
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,27
25
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,94
82
Rating 6,79
39

Hoe berekenen we dit?