OrcaScore
19

Aanvaller

Leandro Trossard

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
936 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,29
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,34
Leeftijd31
Geboortedatum4 dec 1994
Lengte172 cm
Gewicht61 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€19,3M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,25
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid72 · 76%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels10 / 20
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,52 / 0,68
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten119
Balverlies35
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels9
Clearances0
Balveroveringen6
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,33
Topsnelheid (km/u)35,80
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten18
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid9 · 89%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten15
Balverlies4
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)2,51
Topsnelheid (km/u)30,08
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten738
Rating7,54
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)29 (9)
Passes · nauwkeurigheid344 · 81%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen5 / 6
Gewonnen duels37 / 80
Succesvolle dribbels15
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,34 / 2,09
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes24
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten512
Balverlies129
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels35
Clearances2
Balveroveringen35
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt7
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)79,17
Topsnelheid (km/u)36,04

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval70
Techniek63
Tactiek51
Verdediging34
Creativiteit71

Kenmerken

Sterke punten

26711

Nationaal elftal

  • Belgium59 caps · 14 goals · debuut sep 2020

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
12 nov 2026 Türkiye – Belgium – – –
5 nov 2026 Celtic – Beşiktaş JK – – –
1 nov 2026 Kasımpaşa – Beşiktaş JK 2–2 83' 8.6
26 okt 2026 Beşiktaş JK – Başakşehir FK 2–0 90' 7.7
22 okt 2026 Beşiktaş JK – Crystal Palace 2–2 90' 7.2
19 okt 2026 Trabzonspor – Beşiktaş JK 2–0 90' 7.3
15 okt 2026 TSG Hoffenheim – Beşiktaş JK 2–3 90' 7.3
11 okt 2026 Beşiktaş JK – Kocaelispor 2–1 90' 7.2
5 okt 2026 France – Belgium 4–1 3' –
2 okt 2026 Belgium – Türkiye 3–0 15' 6.5
11 sep 2026 Beşiktaş JK – Erzurumspor FK 3–0 83' 8.4
5 sep 2026 Fenerbahçe – Beşiktaş JK 1–2 90' 7.1
31 aug 2026 Beşiktaş JK – Çorum FK 6–2 84' 7.8
23 aug 2026 Alanyaspor – Beşiktaş JK 1–0 66' 7.0
20 aug 2026 Beşiktaş JK – FK Kauno Žalgiris 3–0 – –

Carrière en transfers

8 clubs · 12 transfers · totale transfersom 57.6M €
  1. Transfer 18M €
  2. Transfer 24M €
  3. Genk Naar: Brighton
    Transfer 15.6M €
  4. OH Leuven Naar: Genk
    Terug van verhuur
  5. Genk Naar: OH Leuven
    Verhuur
  6. Lommel Naar: Genk
    Terug van verhuur
  7. Genk Naar: Lommel
    Verhuur
  8. Westerlo Naar: Genk
    Terug van verhuur
  9. Genk Naar: Westerlo
    Verhuur
  10. Lommel Naar: Genk
    Terug van verhuur
  11. Genk Naar: Lommel
    Verhuur
  12. Genk U19 Naar: Genk
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)53
Gemiddelde rating7,07
Rating laatste wedstrijd8,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden55 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,07 dec 2025 apr 2026 nov 2026 8,6

Laatste 10 wedstrijden

8,6 7,7 7,2 7,3 7,3 7,2 6,5 8,4 7,1 7,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Trendyol Süper Lig Beşiktaş JK 9 (9) 738 2 1 7,54
2026 FIFA World Cup Belgium 6 (6) 510 2 2 7,52
2026 World Cup Qual. UEFA Belgium 7 (5) 396 1 0 6,70
2026 UEFA Europa League Beşiktaş JK 2 (2) 180 0 0 7,25
2026 UEFA Nations League Belgium 2 (0) 18 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

FIFA World Cup 2026 · percentiel onder middenvelders (17 spelers)

Vergelijken
50 xA 85 Sleutelpasses 97 Voltooide passes 32 Passnauwkeurigheid 38 Progressieve balvoeringen 27 Succesvolle dribbels 77 Tackles + onderscheppingen 44 Rating 85

6 wedstrijden · 510 min

Leandro Trossard: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,38
85
Sleutelpasses / 90 min 3,00
97
Voltooide passes / 90 min 30,0
32
Passnauwkeurigheid 84,6%
38
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,59
27
Succesvolle dribbels / 90 min 1,76
77
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,94
44
Rating 7,52
85

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?