OrcaScore
18

Middenvelder

Leandro Barreiro

  • Benfica
  • Luxembourg
  • 26 jaar
  • 170 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Geblesseerd — Cruciate Ligament Injury · Terug: 10 jul 2027
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
747 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,48
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,94
Leeftijd26
Geboortedatum3 jan 2000
Lengte170 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€19,4M
Contract tot30 jun 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Cruciate Ligament Injury · Afwezig Sinds 21 okt 2026 · Terug: 10 jul 2027
  • Blessure Cruciate Ligament Injury · Ontbreekt Beëindigd: 26 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten20
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid7 · 71%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels2 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten13
Balverlies3
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)2,71
Topsnelheid (km/u)28,40
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,45
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid106 · 86%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 3
Gewonnen duels13 / 22
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,59 / 0,16
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten137
Balverlies16
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels12
Clearances2
Balveroveringen12
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)21,71
Topsnelheid (km/u)34,98
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 7
Minuten547
Rating6,88
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)11 (5)
Passes · nauwkeurigheid204 · 81%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen9 / 3
Gewonnen duels34 / 65
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,98 / 0,56
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage18%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten282
Balverlies53
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels23
Clearances6
Balveroveringen13
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt14
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)68,97
Topsnelheid (km/u)30,32

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval55
Techniek48
Tactiek47
Verdediging49
Creativiteit56

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
15 okt 2026 Benfica – Celtic 4–1 – –
11 okt 2026 Benfica – Vitória SC 2–0 61' 6.4
3 okt 2026 Estonia – Luxembourg 1–0 – –
29 sep 2026 Luxembourg – Iceland 0–3 90' 7.0
26 sep 2026 Bulgaria – Luxembourg 1–2 90' 7.9
20 sep 2026 FC Porto – Benfica 3–1 16' 6.5
16 sep 2026 AC Milan – Benfica 0–2 20' 6.4
13 sep 2026 Benfica – Gil Vicente 3–1 58' 6.5
9 sep 2026 Moreirense – Benfica 0–4 66' 7.0
5 sep 2026 CS Marítimo – Benfica 0–3 90' 9.0
31 aug 2026 Benfica – Estoril Praia 2–1 90' 6.3
27 aug 2026 AGF – Benfica 1–3 – –
20 aug 2026 Benfica – AGF 3–1 – –
17 aug 2026 Casa Pia – Benfica 0–7 90' 6.5
13 aug 2026 Heart of Midlothian – Benfica 1–1 – –

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Transfer
  3. Erpeldingen U19 Naar: Erpeldange 72
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd6,411 okt 2026
Gemiste wedstrijden52 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,89 dec 2025 mrt 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 7,0 7,9 6,5 6,4 6,5 7,0 9,0 6,3 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga Portugal Betclic Benfica 8 (7) 547 2 1 6,88
2026 UEFA Nations League Luxembourg 2 (2) 180 1 0 7,45
2026 UEFA Europa League Benfica 1 (0) 20 0 0 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga Portugal Betclic 2026 · percentiel onder middenvelders (64 spelers)

Vergelijken
50 xA 26 Sleutelpasses 20 Voltooide passes 46 Passnauwkeurigheid 54 Progressieve balvoeringen 13 Succesvolle dribbels 43 Tackles + onderscheppingen 18 Rating 73

5 wedstrijden · 320 min

Leandro Barreiro: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
26
Sleutelpasses / 90 min 0,28
20
Voltooide passes / 90 min 26,7
46
Passnauwkeurigheid 83,3%
54
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,28
13
Succesvolle dribbels / 90 min 0,56
43
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,41
18
Rating 7,06
73

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?