OrcaScore
3

Verdediger

Lasha Dvali

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
1.019 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,07
Leeftijd31
Geboortedatum14 mei 1995
Lengte191 cm
Gewicht80 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€1M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 6
Minuten569
Rating6,76
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid390 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels30 / 56
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes31
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels15
Clearances31
Balveroveringen76
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating7,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid342 · 96%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen8 / 5
Gewonnen duels13 / 22
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten396
Balverlies16
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels8
Clearances24
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)34,53
Topsnelheid (km/u)29,35
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid8 · 63%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels1 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten24
Balverlies4
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances7
Balveroveringen0
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek48
Tactiek59
Verdediging70
Creativiteit41

Kenmerken

Sterke punten

25

Nationaal elftal

  • Georgia52 caps · 1 goals · debuut mrt 2015

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 FC CSKA 1948 Sofia – FK Spartak Varna 6–1 75' 6.5
23 okt 2026 FC CSKA 1948 Sofia – Botev Plovdiv 4–0 90' 7.3
11 okt 2026 FC CSKA 1948 Sofia – CSKA Sofia 2–3 90' 6.4
5 okt 2026 Northern Ireland – Georgia 0–0 90' 8.0
2 okt 2026 Hungary – Georgia 1–0 90' 8.3
28 sep 2026 Georgia – Ukraine 0–0 90' 7.2
25 sep 2026 Georgia – Northern Ireland 0–1 90' 7.0
18 sep 2026 Slavia Sofia – FC CSKA 1948 Sofia 1–2 90' 6.4
12 sep 2026 FC CSKA 1948 Sofia – FK Dunav Ruse 2–1 90' 7.2
5 sep 2026 Levski Sofia – FC CSKA 1948 Sofia 1–0 44' 6.7
11 aug 2026 FC CSKA 1948 Sofia – Panathinaikos FC 1–2 120' 7.8
5 aug 2026 Panathinaikos FC – FC CSKA 1948 Sofia 1–1 90' 7.9
28 jul 2026 FC CSKA 1948 Sofia – FC Spartak Trnava 5–3 – –
22 jul 2026 FC Spartak Trnava – FC CSKA 1948 Sofia 0–0 – –
17 jul 2026 FK Spartak Varna – FC CSKA 1948 Sofia 2–2 90' 6.8

Carrière en transfers

11 clubs · 16 transfers · totale transfersom 500k €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Transfer 500k €
  4. Śląsk Naar: Pogoń
    Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Irtysh Naar: Śląsk
    Terug van verhuur
  6. Śląsk Naar: Irtysh
    Verhuur
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Skonto Naar: Reading
    Terug van verhuur
  12. Reading Naar: Skonto
    Verhuur
  13. Skonto Naar: Reading
    Transfer Niet bekendgemaakt
  14. Iberia Naar: Skonto
    Transfer Niet bekendgemaakt
  15. Metal. Academy Naar: Iberia
    Terug van verhuur
  16. Iberia Naar: Metal. Academy
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating7,28
Rating laatste wedstrijd7,323 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 7,28 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,4 8,0 8,3 7,2 7,0 6,4 7,2 6,7 7,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Parva Liga FC CSKA 1948 Sofia 7 (6) 569 0 0 6,76
2026 UEFA Nations League Georgia 4 (4) 360 0 0 7,63
2026 World Cup Qual. UEFA Georgia 1 (1) 90 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Nations League 2026 · percentiel onder verdedigers (70 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 89 Onderscheppingen 46 Clearances 61 Gewonnen luchtduels 39 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 94 Progressieve balvoeringen 27 Rating 83

3 wedstrijden · 270 min

Lasha Dvali: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,67
89
Onderscheppingen / 90 min 1,00
46
Clearances / 90 min 4,67
61
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,00
39
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 94,4%
94
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,33
27
Rating 7,47
83

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?