OrcaScore
14

Aanvaller

Kylian Kouassi

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
8
510 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,18
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd23
Geboortedatum18 jun 2003
Lengte189 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€230K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten350
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid58 · 64%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels32 / 74
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,73 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten143
Balverlies65
Bal afgepakt14
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels19
Clearances5
Balveroveringen12
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)35,88
Topsnelheid (km/u)32,09
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten71
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid21 · 29%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels9 / 18
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten35
Balverlies25
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten89
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid20 · 55%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels10 / 24
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,17 / 0,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten36
Balverlies17
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)6,68
Topsnelheid (km/u)27,34

Eigenschappen

Kenmerken

Zwakke punten

1415

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 okt 2026 Colchester United – Luton Town 4–5 71' 6.4
26 sep 2026 Shrewsbury Town – Colchester United 2–2 89' 7.8
19 sep 2026 Colchester United – Cheltenham Town 1–1 90' 6.7
12 sep 2026 Colchester United – Crewe Alexandra 1–1 72' 6.6
5 sep 2026 Swindon Town – Colchester United 3–1 70' 7.2
1 sep 2026 Bristol Rovers – Colchester United 2–0 29' 6.2
29 aug 2026 Blackpool – Peterborough United 4–0 – –
25 aug 2026 Blackpool – Lincoln City 1–4 26' 6.6
22 aug 2026 Stockport County – Blackpool 1–2 30' 6.3
15 aug 2026 Blackpool – Wycombe Wanderers 1–1 59' 6.5
8 aug 2026 Grimsby Town – Blackpool 1–3 57' 7.2
25 jul 2026 Barrow AFC – Blackpool 2–0 – –
14 mrt 2026 Cambridge United – Gillingham 5–0 10' 6.2
15 nov 2025 Cambridge United – Barnet 0–0 51' 7.0
8 nov 2025 Salford City – Cambridge United 0–0 90' 6.7

Carrière en transfers

9 clubs · 14 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer
  3. Transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Gratis transfer
  9. Chesham Naar: Sutton
    Terug van verhuur
  10. Sutton Naar: Chesham
    Verhuur
  11. HRBFC Naar: Sutton
    Terug van verhuur
  12. Sutton Naar: HRBFC
    Verhuur
  13. Sutton Utd U18 Naar: Sutton
    Transfer
  14. Sutton Utd U18 Naar: Bedfont Sports
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)13
Gemiddelde rating6,72
Rating laatste wedstrijd6,43 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,72 nov 2025 aug 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 7,8 6,7 6,6 7,2 6,2 6,6 6,3 6,5 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Colchester United 5 (4) 350 1 0 6,90
2026 League One Blackpool 2 (1) 89 0 0 6,40
2026 Football League Trophy Colchester United 1 (1) 71 0 0 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder aanvallers (47 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 37 xG 25 Schoten 14 xA 37 Sleutelpasses 92 Succesvolle dribbels 88 Gewonnen luchtduels 69 Rating 77

5 wedstrijden · 350 min

Kylian Kouassi: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,26
37
xG / 90 min 0,00
25
Schoten / 90 min 1,54
14
xA / 90 min 0,00
37
Sleutelpasses / 90 min 1,80
92
Succesvolle dribbels / 90 min 1,54
88
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,34
69
Rating 6,90
77

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?