OrcaScore
16

Middenvelder

Kwasi Sibo

  • Swehly SC
  • Ghana
  • 28 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Beide
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
8
564 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,54
Leeftijd28
Geboortedatum24 jun 1998
Lengte182 cm
Gewicht72 kg
VoorkeursvoetBeide
Marktwaarde€1,5M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating–
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten249
Rating6,53
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid94 · 96%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels4 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten118
Balverlies12
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances4
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,78
Topsnelheid (km/u)29,07
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten135
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid60 · 92%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 5
Gewonnen duels1 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten71
Balverlies5
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances3
Balveroveringen7
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval43
Techniek47
Tactiek43
Verdediging48
Creativiteit44

Kenmerken

Sterke punten

13

Nationaal elftal

  • Ghana14 caps · 0 goals · debuut sep 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Swehly SC – Al Bashayer Misrata 1–0 90' –
29 okt 2026 Al Watan – Swehly SC 0–2 90' –
29 sep 2026 Ghana – Gambia 2–4 45' 6.5
24 sep 2026 Côte d'Ivoire – Ghana 2–0 90' 6.6
4 jul 2026 Colombia – Ghana 1–0 62' 6.4
28 jun 2026 Croatia – Ghana 2–1 85' 6.3
23 jun 2026 England – Ghana 0–0 90' 6.7
18 jun 2026 Ghana – Panama 1–0 12' 6.7
2 jun 2026 Wales – Ghana 1–1 45' 6.4
23 mei 2026 Mallorca – Real Oviedo 3–0 – –
17 mei 2026 Real Oviedo – Deportivo Alavés 0–1 – –
10 mei 2026 Real Oviedo – Getafe 0–0 78' 6.0
3 mei 2026 Real Betis – Real Oviedo 3–0 26' 6.4
26 apr 2026 Real Oviedo – Elche 1–2 45' 6.6
23 apr 2026 Real Oviedo – Villarreal 1–1 71' 6.7

Carrière en transfers

8 clubs · 12 transfers
  1. Oviedo Naar: Swehly
    Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Urartu Naar: Watford
    Gratis transfer
  12. Cheetah Naar: Urartu
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 8 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,58
Rating laatste wedstrijd6,529 sep 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,58 dec 2025 mrt 2026 sep 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,6 6,4 6,3 6,7 6,7 6,4 6,0 6,4 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Swehly SC 3 (3) 270 0 0 –
2026 FIFA World Cup Ghana 4 (3) 249 0 0 6,53
2026 Africa Cup of Nations Qual. Ghana 2 (2) 135 0 0 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LaLiga 2 2024 · percentiel onder middenvelders (215 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 14 Voltooide passes 61 Passnauwkeurigheid 84 Progressieve balvoeringen 47 Succesvolle dribbels 12 Tackles + onderscheppingen 70 Rating 45

38 wedstrijden · 2.656 min

Kwasi Sibo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,41
14
Voltooide passes / 90 min 32,8
61
Passnauwkeurigheid 86,0%
84
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
47
Succesvolle dribbels / 90 min 0,24
12
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,95
70
Rating 6,78
45

Hoe berekenen we dit?