OrcaScore
5

Verdediger

Kurt Shaw

  • Hibernians
  • Malta
  • 27 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
751 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd27
Geboortedatum1 apr 1999
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€325K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,98
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets2
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten268
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid172 · 90%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 3
Gewonnen duels11 / 19
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten209
Balverlies20
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels6
Clearances14
Balveroveringen11
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)8,59
Topsnelheid (km/u)32,15
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 5
Minuten483
Rating6,58
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (2)
Passes · nauwkeurigheid168 · 83%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen8 / 3
Gewonnen duels19 / 39
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten237
Balverlies33
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels10
Clearances32
Balveroveringen10
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek43
Tactiek57
Verdediging69
Creativiteit37

Nationaal elftal

  • Malta41 caps · 0 goals · debuut okt 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Balzan F.C. – Hibernians 1–2 90' 7.5
26 okt 2026 Mosta FC – Hibernians 2–2 90' 7.1
22 okt 2026 Hibernians – Gżira United FC 2–1 90' 6.8
18 okt 2026 Hibernians – Birzebbuga St. Peters FC 1–0 90' 6.7
11 okt 2026 Ħamrun Spartans FC – Hibernians 2–2 90' 6.7
4 okt 2026 Malta – Andorra 1–0 90' 7.4
1 okt 2026 Malta – Gibraltar 1–1 88' 6.7
27 sep 2026 Malta – Liechtenstein 2–0 – –
24 sep 2026 Andorra – Malta 1–2 90' 6.9
20 sep 2026 Hibernians – Floriana FC 0–4 90' 6.5
12 sep 2026 Hibernians – Birkirkara FC 1–1 90' 6.4
2 sep 2026 Hibernians – Valletta FC 0–2 90' 6.8
28 aug 2026 Hibernians – Zabbar Saint Patrick FC 1–1 90' 8.1
21 aug 2026 Marsaxlokk FC – Hibernians 1–0 90' 6.8
16 aug 2026 Sliema Wanderers – Hibernians 0–2 90' 7.4

Carrière en transfers

3 clubs · 4 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Sliema U19 Naar: Sliema
    Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 World Cup Qual. UEFA Malta 6 (5) 483 0 0 6,58
2026 UEFA Nations League Malta 3 (3) 268 0 0 7,00
2026 VBET Malta Premier Hibernians – – 0 – 6,98

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

VBET Malta Premier 2024 · percentiel onder verdedigers (86 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 50 Onderscheppingen 50 Clearances 50 Gewonnen luchtduels 50 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid Progressieve balvoeringen 50 Rating

31 wedstrijden · 2.774 min

Kurt Shaw: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
50
Onderscheppingen / 90 min 0,00
50
Clearances / 90 min 0,00
50
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,00
50
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid –
–
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating –
–

Hoe berekenen we dit?