OrcaScore
15

Middenvelder

Krépin Diatta

  • Watford
  • Senegal
  • 27 jaar
  • 173 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
650 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd27
Geboortedatum25 feb 1999
Lengte173 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€5,8M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 3
Minuten260
Rating6,76
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid88 · 84%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen7 / 4
Gewonnen duels16 / 25
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten147
Balverlies28
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels15
Clearances9
Balveroveringen18
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)27,61
Topsnelheid (km/u)31,49
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten390
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid261 · 90%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen12 / 3
Gewonnen duels30 / 45
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,53
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten345
Balverlies41
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels24
Clearances7
Balveroveringen26
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)43,20
Topsnelheid (km/u)34,32

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek55
Tactiek57
Verdediging67
Creativiteit58

Kenmerken

Sterke punten

15

Nationaal elftal

  • Senegal65 caps · 2 goals · debuut mrt 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Watford – Lincoln City 1–0 29' 6.9
31 okt 2026 Norwich City – Watford 3–2 82' 6.1
24 okt 2026 Wolverhampton – Watford 1–0 62' 6.8
17 okt 2026 Watford – Charlton Athletic 2–0 66' 7.4
13 okt 2026 Cardiff City – Watford 5–1 21' 6.6
1 jul 2026 Belgium – Senegal 3–2 120' 6.6
26 jun 2026 Senegal – Iraq 5–0 90' 7.3
23 jun 2026 Norway – Senegal 3–2 90' 6.5
16 jun 2026 France – Senegal 3–1 90' 6.9
10 jun 2026 Senegal – Saudi Arabia 0–0 83' 7.3
31 mei 2026 USA – Senegal 3–2 90' 6.1
10 mei 2026 AS Monaco – LOSC Lille 0–1 – –
19 apr 2026 AS Monaco – AJ Auxerre 2–2 90' 6.8
10 apr 2026 Paris FC – AS Monaco 4–1 45' 6.5
5 apr 2026 AS Monaco – Olympique de Marseille 2–1 25' 6.7

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 19.4M €
  1. Zonder club Naar: Watford
    Transfer
  2. Monaco Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Transfer 16.7M €
  4. Transfer 2.7M €
  5. Transfer 50k €

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,97
Rating laatste wedstrijd6,93 nov 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,97 dec 2025 mrt 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,1 6,8 7,4 6,6 6,6 7,3 6,5 6,9 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 FIFA World Cup Senegal 4 (4) 390 0 0 6,83
2026 Championship Watford 5 (3) 260 0 0 6,76

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 1 2024 · percentiel onder middenvelders (153 spelers)

Vergelijken
50 xA 70 Sleutelpasses 29 Voltooide passes 61 Passnauwkeurigheid 22 Progressieve balvoeringen 42 Succesvolle dribbels 79 Tackles + onderscheppingen 94 Rating 8

19 wedstrijden · 510 min

Krépin Diatta: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,16
70
Sleutelpasses / 90 min 0,71
29
Voltooide passes / 90 min 37,2
61
Passnauwkeurigheid 79,6%
22
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
42
Succesvolle dribbels / 90 min 1,41
79
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,76
94
Rating 6,64
8

Hoe berekenen we dit?