OrcaScore
8

Middenvelder

Kian Spence

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
850 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,32
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,29
Leeftijd25
Geboortedatum9 jan 2001
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€310K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten109
Rating6,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid61 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels4 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten78
Balverlies13
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 8
Minuten651
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 3
Schoten (op doel)16 (2)
Passes · nauwkeurigheid252 · 76%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen15 / 3
Gewonnen duels35 / 87
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,82 / 0,49
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten415
Balverlies121
Bal afgepakt11
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels31
Clearances11
Balveroveringen41
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt16
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)81,06
Topsnelheid (km/u)36,22
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid25 · 76%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels4 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten38
Balverlies9
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen7
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek48
Tactiek38
Verdediging45
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

9

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Rotherham United – Shrewsbury Town 3–3 21' 3.7
20 okt 2026 Rotherham United – Newport County 2–2 85' 6.3
17 okt 2026 Fleetwood Town – Rotherham United 2–0 37' 6.6
10 okt 2026 Rotherham United – Gillingham 1–4 68' 6.5
6 okt 2026 Rotherham United – Bradford City 0–4 64' 6.4
3 okt 2026 Exeter City – Rotherham United 1–0 21' 6.9
26 sep 2026 Rotherham United – Crewe Alexandra 1–1 58' 6.4
22 sep 2026 York City – Rotherham United 5–6 45' 6.0
19 sep 2026 Northampton Town – Rotherham United 0–1 23' 6.8
1 sep 2026 Tranmere Rovers – Rotherham United 2–2 68' 6.6
29 aug 2026 Rotherham United – Chesterfield 2–1 90' 6.7
22 aug 2026 Rotherham United – York City 1–1 90' 6.3
15 aug 2026 Cheltenham Town – Rotherham United 2–1 90' 6.5
8 aug 2026 Rotherham United – West Bromwich Albion 1–4 90' 6.3
4 aug 2026 Rotherham United – Derby County 1–1 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Halifax Naar: Barrow
    Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,48
Rating laatste wedstrijd3,724 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
3 4 5 6 7 8 6,48 nov 2025 aug 2026 okt 2026 3,7

Laatste 10 wedstrijden

3,7 6,3 6,6 6,5 6,4 6,9 6,4 6,0 6,8 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Rotherham United 11 (8) 651 0 3 6,30
2026 Football League Trophy Rotherham United 2 (2) 109 0 0 6,20
2026 EFL Cup Rotherham United 1 (1) 90 0 0 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder aanvallers (47 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 6 xG 25 Schoten 42 xA 37 Sleutelpasses 92 Succesvolle dribbels 48 Gewonnen luchtduels 10 Rating 35

6 wedstrijden · 350 min

Kian Spence: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
6
xG / 90 min 0,00
25
Schoten / 90 min 2,06
42
xA / 90 min 0,00
37
Sleutelpasses / 90 min 1,80
92
Succesvolle dribbels / 90 min 0,51
48
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,26
10
Rating 6,62
35

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?