OrcaScore
1

Doelman

Keylor Navas

  • Pumas UNAM
  • Costa Rica
  • 39 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
20
1.800 min
Reddingen
55
Tegendoelpunten
30
Gemiddelde beoordeling
6,89
Leeftijd39
Geboortedatum15 dec 1986
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€750K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen15 / 15
Minuten1.350
Rating6,81
Reddingen / Tegendoelpunten47 / 24
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid558 · 71%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels2 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes92
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten674
Balverlies164
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances12
Balveroveringen110
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien29
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,80
Reddingen / Tegendoelpunten1 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid47 · 72%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten56
Balverlies13
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances3
Balveroveringen14
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating7,33
Reddingen / Tegendoelpunten7 / 6
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid109 · 86%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels2 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes20
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten123
Balverlies16
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen14
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien5

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek60
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

24

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Pumas UNAM – Club América – – –
31 okt 2026 Club Puebla – Pumas UNAM 1–2 90' 7.7
25 okt 2026 Pumas UNAM – Tigres UANL 1–1 90' 8.1
22 okt 2026 Santos Laguna – Pumas UNAM 2–0 90' 6.3
17 okt 2026 Atlante FC – Pumas UNAM 1–2 90' 7.0
12 okt 2026 Pumas UNAM – Cruz Azul 3–3 90' 6.1
5 okt 2026 Costa Rica – Haiti 2–0 90' 6.8
2 okt 2026 Nicaragua – Costa Rica 0–3 90' 6.8
27 sep 2026 Pumas UNAM – Atlético San Luis 2–3 90' 5.9
20 sep 2026 Atlas FC – Pumas UNAM 1–1 90' 7.0
14 sep 2026 CD Guadalajara – Pumas UNAM 3–0 90' 6.8
11 sep 2026 Pumas UNAM – Club León 3–1 90' 7.1
6 sep 2026 Pumas UNAM – Club León – – –
29 aug 2026 Club Tijuana – Pumas UNAM 2–0 90' 5.5
24 aug 2026 Pumas UNAM – Club Necaxa 1–1 90' 7.0

Carrière en transfers

8 clubs · 12 transfers · totale transfersom 26.8M €
  1. Newell's Naar: Pumas
    Transfer 1.6M €
  2. Zonder club Naar: Newell's
    Transfer
  3. PSG Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Forest Naar: PSG
    Terug van verhuur
  5. PSG Naar: Forest
    Verhuur
  6. Transfer 15M €
  7. Transfer 10M €
  8. Transfer 150k €
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Gratis transfer
  12. Saprissa Juv. Naar: Saprissa
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)49
Gemiddelde rating7,08
Rating laatste wedstrijd7,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,08 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,7

Laatste 10 wedstrijden

7,7 8,1 6,3 7,0 6,1 6,8 6,8 5,9 7,0 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga MX, Apertura Pumas UNAM 15 (15) 1.350 0 0 6,81
2026 Leagues Cup Pumas UNAM 3 (3) 270 0 0 7,33
2026 CONCACAF Nations League Costa Rica 2 (2) 180 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.