OrcaScore
80

Middenvelder

Kevor Palumets

  • FC Košice
  • Estonia
  • 23 jaar
  • 187 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
21
1.326 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,34
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,75
Leeftijd23
Geboortedatum21 nov 2002
Lengte187 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€455K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 10
Minuten716
Rating6,83
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)8 (4)
Passes · nauwkeurigheid308 · 77%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen9 / 2
Gewonnen duels29 / 58
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,16 / 0,20
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten14
Balcontacten439
Balverlies124
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels22
Clearances8
Balveroveringen30
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt6
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)78,55
Topsnelheid (km/u)28,69
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten255
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (3)
Passes · nauwkeurigheid78 · 72%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels8 / 19
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Expected goals \/ assists1,41 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten118
Balverlies27
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels4
Clearances9
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,43
Topsnelheid (km/u)28,95
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten355
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid125 · 81%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen5 / 7
Gewonnen duels13 / 29
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten185
Balverlies33
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels6
Clearances15
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek54
Tactiek44
Verdediging46
Creativiteit53

Nationaal elftal

  • Estonia25 caps · 1 goals · debuut jan 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 AS Trenčín – FC Košice 0–5 9' 6.7
28 okt 2026 FC Košice – DAC 1904 0–1 73' 7.0
25 okt 2026 FC Košice – MŠK Žilina 2–2 – –
18 okt 2026 MFK Zemplín Michalovce – FC Košice 1–1 57' 6.4
10 okt 2026 FC Košice – KFC Komárno 1–1 13' 6.4
6 okt 2026 Estonia – Iceland 0–0 61' 6.7
3 okt 2026 Estonia – Luxembourg 1–0 72' 6.7
29 sep 2026 Bulgaria – Estonia 0–0 32' 6.3
26 sep 2026 Iceland – Estonia 1–1 90' 7.1
19 sep 2026 FC Košice – MFK Ružomberok 2–0 45' 6.4
12 sep 2026 FC Spartak Trnava – FC Košice 5–2 66' 6.6
6 sep 2026 FC Košice – Dukla Banská Bystrica 3–0 73' 7.2
29 aug 2026 FK Železiarne Podbrezová – FC Košice 2–2 83' 7.8
22 aug 2026 FC Košice – ŠK Slovan Bratislava 1–2 77' 6.7
15 aug 2026 MFK Skalica – FC Košice 2–4 64' 7.5

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers · totale transfersom 100k €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer 100k €
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Bologna U17 Naar: JK Tabasalu
    Gratis transfer
  8. Keila JK Youth Naar: Tabasalu Jug.
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating6,92
Rating laatste wedstrijd6,87 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,92 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,7 7,0 6,4 6,4 6,7 6,7 6,3 7,1 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Niké Liga FC Košice 13 (10) 761 2 1 6,82
2026 World Cup Qual. UEFA Estonia 5 (5) 355 0 2 6,60
2026 UEFA Nations League Estonia 4 (3) 255 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Niké Liga 2024 · percentiel onder middenvelders (118 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 74 Voltooide passes 76 Passnauwkeurigheid 49 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 2 Tackles + onderscheppingen 78 Rating 33

16 wedstrijden · 790 min

Kevor Palumets: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,59
74
Voltooide passes / 90 min 30,6
76
Passnauwkeurigheid 77,7%
49
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
2
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,30
78
Rating 6,77
33

Hoe berekenen we dit?