OrcaScore
13

Verdediger

Kevin Long

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
2.552 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,11
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd36
Geboortedatum18 aug 1990
Lengte188 cm
Gewicht83 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€140K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen26 / 25
Minuten2.269
Rating7,01
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)17 (4)
Passes · nauwkeurigheid578 · 67%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen31 / 29
Gewonnen duels159 / 238
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,27 / 0,76
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage12%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes58
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten988
Balverlies219
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels106
Gewonnen grondduels53
Clearances204
Balveroveringen78
Fouten ondervonden24
Fouten gemaakt32
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week5
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten283
Rating7,23
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid77 · 69%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels21 / 40
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels11
Clearances14
Balveroveringen33
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek40
Tactiek57
Verdediging70
Creativiteit36

Kenmerken

Sterke punten

1625

Nationaal elftal

  • Ireland17 caps · 1 goals · debuut jun 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Shelbourne – Waterford FC 2–3 90' 6.9
23 okt 2026 Waterford FC – Drogheda United 3–1 90' 7.4
19 okt 2026 Waterford FC – Galway United 3–2 90' 7.0
16 okt 2026 Bohemian FC – Waterford FC 2–1 90' 6.5
9 okt 2026 Bohemian FC – Waterford FC 0–2 90' 7.2
18 sep 2026 Shamrock Rovers – Waterford FC 3–2 90' 6.1
14 sep 2026 Waterford FC – Derry City 2–2 90' 6.3
11 sep 2026 Waterford FC – Dundalk FC 1–1 90' 6.8
4 sep 2026 Waterford FC – Sligo Rovers 3–0 90' 7.0
28 aug 2026 St. Patrick's Athletic – Waterford FC 0–2 90' 6.6
21 aug 2026 Sligo Rovers – Waterford FC 0–0 90' 7.8
14 aug 2026 Waterford FC – Athlone Town AFC 2–1 90' 7.5
9 aug 2026 Waterford FC – Bohemian FC 3–1 90' 7.5
2 aug 2026 Waterford FC – Shelbourne 1–0 90' 7.2
25 jul 2026 Galway United – Waterford FC 0–0 90' 8.0

Carrière en transfers

10 clubs · 18 transfers · totale transfersom 350k €
  1. Zonder club Naar: Waterford
    Transfer
  2. Toronto Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Gratis transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Transfer 350k €
  18. Cork Academy Naar: Cork City
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating7,03
Rating laatste wedstrijd6,930 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 7,03 apr 2026 jul 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,4 7,0 6,5 7,2 6,1 6,3 6,8 7,0 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier Division Waterford FC 26 (25) 2.269 2 1 7,01
2026 FAI Cup Waterford FC 3 (3) 283 0 0 7,23

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier Division 2026 · percentiel onder verdedigers (34 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 18 Onderscheppingen 25 Clearances 54 Gewonnen luchtduels 57 Gewonnen duels 42 Passnauwkeurigheid 19 Progressieve balvoeringen 25 Rating 27

5 wedstrijden · 450 min

Kevin Long: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,80
18
Onderscheppingen / 90 min 0,80
25
Clearances / 90 min 5,80
54
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,80
57
Gewonnen duels 58,8%
42
Passnauwkeurigheid 61,7%
19
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,40
25
Rating 6,72
27

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?