OrcaScore
70

Middenvelder

Kevin Bright

  • Spezia
  • Italy
  • 23 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
951 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,38
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,07
Leeftijd23
Geboortedatum28 feb 2003
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€310K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten899
Rating7,16
Doelpunten / Assists4 / 0
Schoten (op doel)24 (8)
Passes · nauwkeurigheid261 · 81%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen19 / 7
Gewonnen duels75 / 129
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,11 / 0,43
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage17%
Kopgoals3
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten425
Balverlies86
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels21
Gewonnen grondduels54
Clearances6
Balveroveringen20
Fouten ondervonden28
Fouten gemaakt21
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)98,82
Topsnelheid (km/u)35,50
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten52
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid6 · 83%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels3 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels1
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek56
Tactiek35
Verdediging37
Creativiteit43

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Spezia – Atalanta U23 2–1 64' 8.3
28 okt 2026 Spezia – US Livorno 1915 2–1 19' 6.7
24 okt 2026 Spezia – Latina 1–1 90' 6.6
18 okt 2026 Ravenna – Spezia 0–1 90' 7.1
10 okt 2026 Spezia – Gubbio 2–0 90' 6.6
4 okt 2026 Reggiana – Spezia 0–1 90' 7.4
27 sep 2026 Pescara – Spezia 1–2 75' 7.9
21 sep 2026 Spezia – Vis Pesaro 3–1 45' 6.7
16 sep 2026 Perugia – Spezia 0–3 90' 7.4
12 sep 2026 Spezia – US Livorno 1915 2–0 90' 6.9
6 sep 2026 Sambenedettese – Spezia 1–2 90' 7.5
2 sep 2026 Spezia – Vado 3–0 33' 6.4
29 aug 2026 Spezia – Campobasso FC 1–0 74' 6.7
23 aug 2026 Grosseto – Spezia 1–1 11' 6.8
3 mei 2026 Lumezzane – Alcione Milano 0–0 90' 6.4

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers
  1. Alcione Naar: Spezia
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Transfer
  5. Zonder club Naar: Reggina
    Transfer
  6. Cremonese U20 Naar: Zonder club
    Transfer
  7. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,84
Rating laatste wedstrijd8,31 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,84 dec 2025 apr 2026 nov 2026 8,3

Laatste 10 wedstrijden

8,3 6,7 6,6 7,1 6,6 7,4 7,9 6,7 7,4 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone B Spezia 12 (11) 899 4 0 7,16
2026 Coppa Italia Serie C Spezia 2 (0) 52 0 0 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone B 2026 · percentiel onder middenvelders (119 spelers)

Vergelijken
50 xA 48 Sleutelpasses 53 Voltooide passes 26 Passnauwkeurigheid 83 Progressieve balvoeringen 90 Succesvolle dribbels 52 Tackles + onderscheppingen 14 Rating 90

8 wedstrijden · 574 min

Kevin Bright: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,05
48
Sleutelpasses / 90 min 0,78
53
Voltooide passes / 90 min 20,7
26
Passnauwkeurigheid 84,1%
83
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,47
90
Succesvolle dribbels / 90 min 0,63
52
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,78
14
Rating 7,18
90

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?