OrcaScore
20

Middenvelder

Kevin Amaro

  • KRC Genk
  • Uruguay
  • 22 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
24
1.964 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,05
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,83
Leeftijd22
Geboortedatum3 mrt 2004
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,3M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 6
Minuten536
Rating7,09
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid283 · 90%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen18 / 11
Gewonnen duels34 / 55
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,12 / 0,56
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten433
Balverlies66
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels28
Clearances16
Balveroveringen18
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)57,33
Topsnelheid (km/u)33,98
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen17 / 16
Minuten1.428
Rating6,72
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)14 (0)
Passes · nauwkeurigheid497 · 82%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels117 / 222
Succesvolle dribbels22
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten17
Gewonnen luchtduels12
Clearances23
Balveroveringen95
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt11
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval46
Techniek59
Tactiek38
Verdediging45
Creativiteit47

Kenmerken

Sterke punten

14

Nationaal elftal

  • Uruguay3 caps · 0 goals · debuut sep 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Royale Union Saint-Gilloise – KRC Genk – – –
31 okt 2026 KV Mechelen – KRC Genk 1–0 79' 6.8
25 okt 2026 KRC Genk – Standard Liège 2–1 90' 7.1
17 okt 2026 Royal Excelsior Virton – KRC Genk 0–2 90' 6.8
10 okt 2026 KRC Genk – KV Kortrijk 3–0 90' 7.2
3 okt 2026 KRC Genk – Fortuna Sittard 1–2 – –
20 sep 2026 Club Brugge KV – KRC Genk 3–0 89' 7.1
13 sep 2026 KRC Genk – KAA Gent 1–1 90' 7.5
6 sep 2026 RSC Anderlecht – KRC Genk 0–0 90' 7.2
28 aug 2026 KRC Genk – Beveren 4–0 8' 6.7
22 aug 2026 Royal Antwerp FC – KRC Genk 4–4 – –
2 aug 2026 Central Español – Liverpool UY 0–0 49' 5.6
26 jul 2026 Defensor Sporting – Liverpool UY 1–2 90' 7.6
12 jul 2026 Liverpool UY – CA Cerro 1–2 90' 7.2
1 jun 2026 Boston River – Liverpool UY 0–1 46' 6.5

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 3M €
  1. Liverpool Naar: Genk
    Transfer 3M €
  2. Transfer
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,80
Rating laatste wedstrijd6,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,80 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,1 6,8 7,2 7,1 7,5 7,2 6,7 5,6 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga AUF Uruguaya Liverpool UY 17 (16) 1.428 0 1 6,72
2026 Pro League KRC Genk 7 (6) 536 0 0 7,09
2026 Belgian Cup KRC Genk – – 0 – 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga AUF Uruguaya 2024 · percentiel onder verdedigers (146 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 7 Onderscheppingen 11 Clearances 2 Gewonnen luchtduels 5 Gewonnen duels 19 Passnauwkeurigheid 41 Progressieve balvoeringen 50 Rating 35

34 wedstrijden · 2.782 min

Kevin Amaro: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
7
Onderscheppingen / 90 min 1,29
11
Clearances / 90 min 1,07
2
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,74
5
Gewonnen duels 35,0%
19
Passnauwkeurigheid 75,5%
41
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,71
35

Hoe berekenen we dit?