OrcaScore
2

Verdediger

Kevin

  • CRB
  • Brazil
  • 29 jaar
  • 174 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
24
1.420 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,13
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd29
Geboortedatum6 sep 1997
Lengte174 cm
Gewicht68 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€160K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen20 / 14
Minuten1.206
Rating6,86
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid725 · 89%
Kansen gecreëerd23
Tackles / Onderscheppingen15 / 17
Gewonnen duels47 / 97
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,18 / 1,90
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes48
Nauwkeurige voorzetten18
Balcontacten1.057
Balverlies160
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels31
Clearances36
Balveroveringen84
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt24
Buitenspel7
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)74,67
Topsnelheid (km/u)35,48
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten200
Rating7,23
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid122 · 85%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels19 / 35
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten7
Gewonnen luchtduels3
Clearances1
Balveroveringen21
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten14
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval40
Techniek50
Tactiek40
Verdediging54
Creativiteit48

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
25 okt 2026 CRB – Londrina 2–1 – –
18 okt 2026 CRB – Botafogo-SP 0–1 18' 6.3
12 okt 2026 Fortaleza – CRB 2–2 – –
8 okt 2026 CRB – Atlético Goianiense 3–1 10' 6.3
3 okt 2026 São Bernardo – CRB 3–1 90' 6.8
16 sep 2026 CRB – Sport Recife 2–1 45' 7.2
10 sep 2026 Operário-PR – CRB 3–0 53' 6.4
5 sep 2026 CRB – América Mineiro 3–1 76' 8.1
31 aug 2026 CRB – Criciúma 2–1 90' 7.1
26 aug 2026 Juventude – CRB 2–1 72' 6.7
21 aug 2026 Athletic Club – CRB 0–2 63' 7.0
17 aug 2026 CRB – Grêmio Novorizontino 0–0 66' 6.6
12 aug 2026 Avaí – CRB 0–1 90' 8.2
28 jul 2026 CRB – Vila Nova 2–0 90' 7.8
23 jul 2026 Ceará – CRB 0–1 90' 6.6

Carrière en transfers

13 clubs · 22 transfers
  1. CRB Naar: Primavera
    Terug van verhuur
  2. Primavera Naar: CRB
    Verhuur
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Avaí Naar: Tombense
    Terug van verhuur
  9. Tombense Naar: Avaí
    Verhuur
  10. Avaí Naar: Tombense
    Terug van verhuur
  11. Tombense Naar: Avaí
    Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. Terug van verhuur
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur
  19. Terug van verhuur
  20. Verhuur
  21. Gratis transfer
  22. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,93
Rating laatste wedstrijd6,318 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,93 jan 2026 jun 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,3 6,8 7,2 6,4 8,1 7,1 6,7 7,0 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B CRB 20 (14) 1.206 1 0 6,86
2026 Copa do Nordeste CRB 3 (1) 200 0 1 7,23
2026 Copa do Brasil CRB 1 (0) 14 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder verdedigers (100 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 29 Onderscheppingen 70 Clearances 22 Gewonnen luchtduels 35 Gewonnen duels 7 Passnauwkeurigheid 88 Progressieve balvoeringen 72 Rating 72

7 wedstrijden · 489 min

Kevin: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,92
29
Onderscheppingen / 90 min 1,47
70
Clearances / 90 min 2,58
22
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,29
35
Gewonnen duels 44,2%
7
Passnauwkeurigheid 90,0%
88
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,29
72
Rating 7,04
72

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?