OrcaScore
17

Aanvaller

Kenji Cabrera

Geblesseerd — Foot Injury · Terug: 10 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
700 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,39
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,85
Leeftijd23
Geboortedatum27 jan 2003
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,7M
Contract tot31 dec 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Foot Injury · Afwezig Sinds 16 jul 2026 · Terug: 10 nov 2026
  • Blessure Foot Injury · Ontbreekt Beëindigd: 11 okt 2026
  • Blessure Foot Injury · Ontbreekt Beëindigd: 7 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 2
Minuten308
Rating6,74
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid179 · 82%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen7 / 2
Gewonnen duels24 / 43
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,85
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten243
Balverlies58
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels20
Clearances2
Balveroveringen21
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)39,44
Topsnelheid (km/u)33,06
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten285
Rating7,23
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (2)
Passes · nauwkeurigheid133 · 83%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels12 / 20
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten179
Balverlies39
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels9
Clearances0
Balveroveringen9
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,13
Topsnelheid (km/u)31,80
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten107
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid16 · 50%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels6 / 16
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten34
Balverlies14
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels6
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval57
Techniek57
Tactiek40
Verdediging39
Creativiteit54

Nationaal elftal

  • Peru8 caps · 0 goals · debuut sep 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
9 jun 2026 Spain – Peru 3–1 – –
6 jun 2026 Haiti – Peru 1–2 45' 6.9
24 mei 2026 San Diego FC – Vancouver Whitecaps 2–4 73' 6.5
17 mei 2026 Houston – Vancouver Whitecaps 1–0 67' 6.3
14 mei 2026 FC Dallas – Vancouver Whitecaps 2–3 29' 6.5
10 mei 2026 San Jose Earthquakes – Vancouver Whitecaps 1–1 27' 6.8
3 mei 2026 LA Galaxy – Vancouver Whitecaps 1–1 28' 7.1
26 apr 2026 Vancouver Whitecaps – Colorado Rapids 3–1 – –
18 apr 2026 Vancouver Whitecaps – Sporting Kansas City 3–0 26' 7.1
12 apr 2026 Vancouver Whitecaps – New York City FC 2–0 – –
5 apr 2026 Vancouver Whitecaps – Portland Timbers 3–2 – –
31 mrt 2026 Peru – Honduras 2–2 22' 6.2
28 mrt 2026 Senegal – Peru 2–0 58' 5.8
22 mrt 2026 Vancouver Whitecaps – San Jose Earthquakes 0–1 15' 6.7
19 mrt 2026 Seattle Sounders FC – Vancouver Whitecaps 2–1 45' 6.5

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers · totale transfersom 1M €
  1. Transfer 1M €
  2. Transfer
  3. EGB Naar: Melgar Reserve
    Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Vancouver Whitecaps 9 (2) 308 0 2 6,74
2026 CONCACAF Champions Cup Vancouver Whitecaps 4 (3) 285 1 0 7,23
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Peru 2 (2) 107 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga 1 Te Apuesto 2024 · percentiel onder middenvelders (168 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 94 Voltooide passes 66 Passnauwkeurigheid 37 Progressieve balvoeringen 46 Succesvolle dribbels 96 Tackles + onderscheppingen 69 Rating 82

28 wedstrijden · 1.222 min

Kenji Cabrera: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 2,73
94
Voltooide passes / 90 min 29,2
66
Passnauwkeurigheid 77,2%
37
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
46
Succesvolle dribbels / 90 min 1,69
96
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,43
69
Rating 7,02
82

Hoe berekenen we dit?