OrcaScore
29

Middenvelder

Kenedy

  • CF Pachuca
  • Brazil
  • 30 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
600 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,30
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd30
Geboortedatum8 feb 1996
Lengte182 cm
Gewicht77 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€630K
Contract tot30 jun 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Hamstring Injury · Ontbreekt Beëindigd: 7 okt 2026
  • Blessure Hamstring Injury · Afwezig Sinds 16 sep 2026 · Beëindigd: 16 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 7
Minuten466
Rating6,78
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)12 (3)
Passes · nauwkeurigheid160 · 81%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen5 / 6
Gewonnen duels31 / 68
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,49 / 0,37
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten278
Balverlies78
Bal afgepakt14
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels29
Clearances0
Balveroveringen19
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten134
Rating6,35
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid43 · 84%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels6 / 17
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten81
Balverlies24
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels6
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval61
Techniek54
Tactiek43
Verdediging30
Creativiteit60

Kenmerken

Sterke punten

26134

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 CF Pachuca – Tigres UANL 3–0 27' 8.2
26 okt 2026 Club América – CF Pachuca 1–2 15' 6.6
22 okt 2026 CF Pachuca – Cruz Azul 1–2 11' 6.8
12 sep 2026 Atlante FC – CF Pachuca 0–3 37' 7.7
5 sep 2026 FC Juárez – CF Pachuca 0–2 71' 6.4
30 aug 2026 CF Pachuca – CD Guadalajara 1–1 87' 6.5
24 aug 2026 San Luis – CF Pachuca 1–1 38' 5.9
18 aug 2026 CF Pachuca – Club Puebla 2–3 45' 6.4
12 aug 2026 Charlotte FC – CF Pachuca 0–1 61' 6.6
8 aug 2026 Columbus Crew – CF Pachuca 2–1 73' 6.1
27 jul 2026 CF Pachuca – Querétaro FC 1–2 63' 6.4
19 jul 2026 Pumas – CF Pachuca 0–3 72' 6.9
18 mei 2026 Pumas – CF Pachuca 1–0 90' 7.7
15 mei 2026 CF Pachuca – Pumas 1–0 86' 7.0
11 mei 2026 CF Pachuca – CD Toluca 2–0 80' 7.6

Carrière en transfers

10 clubs · 16 transfers · totale transfersom 9M €
  1. Transfer 500k €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 500k €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Getafe Naar: Chelsea
    Terug van verhuur
  10. Chelsea Naar: Getafe
    Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Transfer 8M €
  16. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,86
Rating laatste wedstrijd8,21 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,86 jan 2026 mei 2026 nov 2026 8,2

Laatste 10 wedstrijden

8,2 6,6 6,8 7,7 6,4 6,5 5,9 6,4 6,6 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga MX, Apertura CF Pachuca 10 (7) 466 2 0 6,78
2026 Leagues Cup CF Pachuca 2 (2) 134 0 0 6,35

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.