OrcaScore
9

Aanvaller

Keegan Ancelin

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
524 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,69
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd23
Geboortedatum9 mrt 2003
Lengte193 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 1
Minuten252
Rating6,80
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)8 (3)
Passes · nauwkeurigheid69 · 67%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels22 / 46
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,06 / 0,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten115
Balverlies47
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels8
Clearances0
Balveroveringen8
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten113
Rating7,13
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid19 · 84%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels7 / 28
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage40%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances2
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten159
Rating6,43
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)8 (3)
Passes · nauwkeurigheid53 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels7 / 18
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten83
Balverlies20
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval56
Techniek45
Tactiek50
Verdediging37
Creativiteit40

Kenmerken

Zwakke punten

1415

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Drogheda United – Galway United 2–0 45' 7.0
23 okt 2026 Waterford FC – Drogheda United 3–1 19' 6.5
16 okt 2026 Drogheda United – Derry City 2–0 3' –
4 sep 2026 Drogheda United – Galway United 1–2 12' 6.4
28 aug 2026 Drogheda United – Dundalk FC 2–3 77' 7.4
21 aug 2026 Drogheda United – St. Patrick's Athletic 0–2 22' 6.4
15 aug 2026 College Corinthians FC – Drogheda United 0–3 66' 8.4
7 aug 2026 Galway United – Drogheda United 0–0 29' 7.0
31 jul 2026 Drogheda United – Shamrock Rovers 0–0 27' 7.1
25 jul 2026 Sligo Rovers – Drogheda United 2–2 30' 6.2
17 jul 2026 Drogheda United – Lucan United FC 4–0 35' 6.6
5 jul 2026 Chattanooga FC – Inter Miami CF II 1–0 – –
28 jun 2026 Chattanooga FC – Chicago Fire FC II 6–3 40' 6.6
22 jun 2026 New York City FC II – Chattanooga FC 5–6 22' 6.9
14 jun 2026 Atlanta United 2 – Chattanooga FC 9–10 11' 6.5

Carrière en transfers

2 clubs · 6 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. UWF Argonauts Naar: Chattanooga
    Gratis transfer
  4. Armada U-23 Naar: UWF Argonauts
    Terug van verhuur
  5. UWF Argonauts Naar: Armada U-23
    Verhuur
  6. Armada U-23 Naar: UWF Argonauts
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating6,68
Rating laatste wedstrijd7,030 okt 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,68 mrt 2026 jun 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,5 6,4 7,4 6,4 8,4 7,0 7,1 6,2 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier Division Drogheda United 8 (1) 252 1 1 6,80
2026 US Open Cup Chattanooga FC 3 (1) 159 0 0 6,43
2026 FAI Cup Drogheda United 3 (2) 113 2 0 7,13

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.