OrcaScore
28

Verdediger

Kangbo Sun

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.035 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,09
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,64
Leeftijd20
Geboortedatum19 aug 2006
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€145K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 2
Minuten315
Rating6,36
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid115 · 74%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen12 / 1
Gewonnen duels18 / 47
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten223
Balverlies69
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels12
Clearances12
Balveroveringen13
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt12
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)35,26
Topsnelheid (km/u)31,12
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten720
Rating6,99
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)4 (3)
Passes · nauwkeurigheid294 · 77%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels63 / 144
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage25%
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten4
Gewonnen luchtduels17
Clearances17
Balveroveringen83
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt12
Buitenspel1
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek45
Tactiek36
Verdediging49
Creativiteit43

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Yunnan Yukun – Dalian Yingbo FC 4–3 16' 6.6
24 okt 2026 Chengdu Rongcheng – Dalian Yingbo FC 0–1 – –
18 okt 2026 Dalian Yingbo B – Wenzhou Professional FC 4–0 90' 8.2
17 okt 2026 Dalian Yingbo FC – Shenzhen Peng City 3–1 – –
11 okt 2026 Qingdao West Coast – Dalian Yingbo FC 0–4 1' –
6 okt 2026 Guangdong Mingtu – Dalian Yingbo B 1–1 90' 6.9
19 sep 2026 Dalian Yingbo B – Guangzhou Dandelion Alpha FC 1–0 90' 6.7
13 sep 2026 Wenzhou Professional FC – Dalian Yingbo B 1–0 90' 6.9
28 aug 2026 Dalian Yingbo FC – Beijing Guoan 1–1 – –
23 aug 2026 Chongqing Tonglianglong FC – Dalian Yingbo FC 0–1 – –
19 aug 2026 Shanghai Port – Dalian Yingbo FC 1–1 15' 6.0
15 aug 2026 Shandong Taishan B – Dalian Yingbo B 0–1 90' 6.5
8 aug 2026 Taian Tiankuang – Dalian Yingbo B 0–0 90' 6.6
5 aug 2026 Changchun Xidu – Dalian Yingbo B 0–1 90' 7.5
1 aug 2026 Dalian Yingbo B – Shanghai Port B 1–2 90' 6.6

Carrière en transfers

4 clubs · 5 transfers · totale transfersom 495k €
  1. Transfer 495k €
  2. Tieren Naar: Hubei
    Terug van verhuur
  3. Hubei Naar: Tieren
    Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. HB Istar Youth Naar: Hubei
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)18
Gemiddelde rating6,65
Rating laatste wedstrijd6,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,65 mrt 2026 aug 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 8,2 6,9 6,7 6,9 6,0 6,5 6,6 7,5 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Chinese League 2 Dalian Yingbo B 8 (8) 720 1 0 6,99
2026 Chinese Super League Dalian Yingbo FC 10 (2) 315 0 0 6,36

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Chinese League 2 2024 · percentiel onder verdedigers (156 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 20 Onderscheppingen 30 Clearances 46 Gewonnen luchtduels 30 Gewonnen duels 22 Passnauwkeurigheid 50 Progressieve balvoeringen 50 Rating 48

11 wedstrijden · 968 min

Kangbo Sun: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,09
20
Onderscheppingen / 90 min 1,21
30
Clearances / 90 min 2,23
46
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,39
30
Gewonnen duels 34,5%
22
Passnauwkeurigheid 78,3%
50
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,73
48

Hoe berekenen we dit?