OrcaScore
99

Doelman

Kampol Pathomakkakul

  • Ratchaburi
  • Thailand
  • 34 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
990 min
Reddingen
38
Tegendoelpunten
20
Gemiddelde beoordeling
7,05
Leeftijd34
Geboortedatum27 jul 1992
Lengte178 cm
Gewicht74 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€190K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten630
Rating7,37
Reddingen / Tegendoelpunten28 / 8
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid181 · 62%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels7 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes55
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten261
Balverlies74
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels5
Clearances5
Balveroveringen83
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien17
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating6,50
Reddingen / Tegendoelpunten10 / 10
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid154 · 55%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes36
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten189
Balverlies71
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels1
Clearances6
Balveroveringen36
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien7
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,40
Reddingen / Tegendoelpunten– / 2
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek45
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

202324

Nationaal elftal

  • Thailand19 caps · 0 goals · debuut mrt 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Vissel Kobe – Ratchaburi 3–2 90' 6.7
30 okt 2026 Sisaket United FC – Ratchaburi 2–5 90' 6.5
27 okt 2026 Ratchaburi – Kashiwa Reysol 0–0 90' 7.7
24 okt 2026 Ratchaburi – Chonburi FC 1–2 90' 5.9
18 okt 2026 Chiangrai United – Ratchaburi 1–2 90' 7.3
13 okt 2026 Kyoto Sanga FC – Ratchaburi 1–0 90' 7.2
9 okt 2026 Ratchaburi – Sukhothai 6–0 90' 8.0
5 okt 2026 Indonesia – Thailand 6–4 – –
2 okt 2026 Thailand – Philippines 1–2 90' 6.4
29 sep 2026 Thailand – Vietnam 2–0 – –
26 sep 2026 Pakistan – Thailand 0–4 – –
20 sep 2026 Rayong FC – Ratchaburi 1–1 90' 8.9
15 sep 2026 Ratchaburi – Shanghai Port 4–6 90' 4.4
11 sep 2026 Ratchaburi – True Bangkok United 1–0 90' 7.7
6 sep 2026 Ayutthaya United – Ratchaburi 2–1 90' 7.3

Carrière en transfers

9 clubs · 16 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. Muangthong U21 Naar: Muang Thong Utd
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating7,17
Rating laatste wedstrijd6,73 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
4 5 6 7 8 9 10 7,17 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,5 7,7 5,9 7,3 7,2 8,0 6,4 8,9 4,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Thai League 1 Ratchaburi 7 (7) 630 0 0 7,37
2026 AFC Champions League Elite Ratchaburi 4 (4) 360 0 0 6,50
2026 ASEAN Cup Thailand – – 0 – 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Thai League 1 2024 · percentiel onder keepers (28 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 63 Reddingspercentage 52 Voorkomen doelpunten 50 Clean sheet-percentage 70 Passnauwkeurigheid 69 Nauwkeurige lange passes 95 Rating 77

26 wedstrijden · 2.340 min

Kampol Pathomakkakul: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 3,23
63
Reddingspercentage 67,2%
52
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,00
50
Clean sheet-percentage 30,8%
70
Passnauwkeurigheid 75,2%
69
Nauwkeurige lange passes / 90 min 7,65
95
Rating 7,07
77

Hoe berekenen we dit?