OrcaScore
10

Middenvelder

Kaleb Jiménez

  • Spezia
  • Italy
  • 24 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
584 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,46
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,89
Leeftijd24
Geboortedatum18 okt 2002
Lengte180 cm
Gewicht71 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€440K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 3
Minuten345
Rating6,88
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid181 · 86%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen7 / 1
Gewonnen duels23 / 37
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,20 / 0,25
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten254
Balverlies51
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels23
Clearances3
Balveroveringen23
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)33,86
Topsnelheid (km/u)35,17
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten135
Rating6,45
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid57 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels4 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,28 / 0,29
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten77
Balverlies16
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,27
Topsnelheid (km/u)35,19
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten104
Rating7,80
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid39 · 92%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels10 / 17
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage33%
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels0
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek66
Tactiek35
Verdediging38
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

14

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Spezia – Atalanta U23 2–1 83' 6.9
28 okt 2026 Spezia – US Livorno 1915 2–1 90' 7.8
24 okt 2026 Spezia – Latina 1–1 51' 6.5
18 okt 2026 Ravenna – Spezia 0–1 45' 7.3
10 okt 2026 Spezia – Gubbio 2–0 11' 7.0
4 okt 2026 Reggiana – Spezia 0–1 11' 6.8
27 sep 2026 Pescara – Spezia 1–2 15' 6.9
21 sep 2026 Spezia – Vis Pesaro 3–1 73' 6.9
16 sep 2026 Perugia – Spezia 0–3 45' 7.0
12 sep 2026 Spezia – US Livorno 1915 2–0 11' 6.6
6 sep 2026 Sambenedettese – Spezia 1–2 – –
29 aug 2026 Monopoli – Catania 2–0 45' 6.6
23 aug 2026 Catania – Inter U23 1–2 90' 6.3
14 aug 2026 Parma – Catania 2–0 90' 6.5
8 aug 2026 L.R. Vicenza – Catania 4–5 – –

Carrière en transfers

6 clubs · 10 transfers · totale transfersom 35k €
  1. Spezia Naar: Catania
    Terug van verhuur
  2. Catania Naar: Spezia
    Verhuur
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer 35k €
  10. Seregno Youth Naar: Seregno
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating7,09
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 10 7,09 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,8 6,5 7,3 7,0 6,8 6,9 6,9 7,0 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone B Spezia 9 (3) 345 1 0 6,88
2026 Serie C, Girone C Catania 2 (2) 135 0 0 6,45
2026 Coppa Italia Serie C Spezia 1 (1) 104 1 1 7,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2024 · percentiel onder middenvelders (187 spelers)

Vergelijken
50 xA 92 Sleutelpasses 90 Voltooide passes 71 Passnauwkeurigheid 76 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 69 Tackles + onderscheppingen 46 Rating 94

30 wedstrijden · 2.184 min

Kaleb Jiménez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,23
92
Sleutelpasses / 90 min 1,77
90
Voltooide passes / 90 min 34,1
71
Passnauwkeurigheid 82,9%
76
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 2,39
69
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,48
46
Rating 7,22
94

Hoe berekenen we dit?