OrcaScore
16

Middenvelder

Justin Roth

  • FC Thun
  • Switzerland
  • 26 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
994 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd26
Geboortedatum29 okt 2000
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€765K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 8
Minuten826
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (0)
Passes · nauwkeurigheid382 · 84%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen10 / 6
Gewonnen duels23 / 52
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,29 / 0,52
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten475
Balverlies68
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels18
Clearances21
Balveroveringen34
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt16
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)103,44
Topsnelheid (km/u)35,31
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten168
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid44 · 84%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen1 / 4
Gewonnen duels5 / 11
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,19
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten66
Balverlies11
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances5
Balveroveringen7
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)11,20
Topsnelheid (km/u)35,47

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek45
Tactiek49
Verdediging55
Creativiteit45

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 FC Thun – Heart of Midlothian – – –
1 nov 2026 FC Lausanne-Sport – FC Thun 4–5 23' 7.0
25 okt 2026 FC Thun – FC Lugano 2–3 90' 6.5
22 okt 2026 FC Thun – HNK Hajduk Split 0–1 78' 6.9
15 okt 2026 FC Twente – FC Thun 1–0 90' 6.4
10 okt 2026 FC Zürich – FC Thun 4–2 90' 7.0
3 okt 2026 FC Thun – Kriens 2–0 – –
20 sep 2026 FC Vaduz – FC Thun 1–2 90' 6.6
16 sep 2026 FC Thun – Servette FC 2–4 90' 6.6
12 sep 2026 FC Thun – Grasshopper Club Zürich 0–1 90' 7.0
6 sep 2026 FC Sion – FC Thun 3–2 45' 6.5
2 sep 2026 FC Thun – FC Lausanne-Sport 0–0 81' 7.3
30 aug 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Thun 3–4 79' 6.5
27 aug 2026 FC Thun – Lech Poznań 2–2 – –
20 aug 2026 Lech Poznań – FC Thun 7–0 – –

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,80
Rating laatste wedstrijd7,01 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,80 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,5 6,9 6,4 7,0 6,6 6,6 7,0 6,5 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Swiss Super League FC Thun 12 (8) 826 0 0 6,70
2026 UEFA Conference League FC Thun 2 (2) 168 0 0 6,65

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Challenge League 2024 · percentiel onder middenvelders (102 spelers)

Vergelijken
50 xA 45 Sleutelpasses 48 Voltooide passes 52 Passnauwkeurigheid 63 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 32 Tackles + onderscheppingen 71 Rating 64

33 wedstrijden · 1.870 min

Justin Roth: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
45
Sleutelpasses / 90 min 1,01
48
Voltooide passes / 90 min 27,6
52
Passnauwkeurigheid 81,3%
63
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,67
32
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,61
71
Rating 6,92
64

Hoe berekenen we dit?