OrcaScore
10

Middenvelder

Junya Ito

  • KRC Genk
  • Japan
  • 33 jaar
  • 176 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.027 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,44
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,01
Leeftijd33
Geboortedatum9 mrt 1993
Lengte176 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,1M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten812
Rating7,12
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)11 (4)
Passes · nauwkeurigheid303 · 79%
Kansen gecreëerd22
Tackles / Onderscheppingen11 / 2
Gewonnen duels25 / 64
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,87 / 2,41
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd7
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage18%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat3
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten20
Balcontacten485
Balverlies166
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels22
Clearances1
Balveroveringen37
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt6
Buitenspel8
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)77,05
Topsnelheid (km/u)34,10
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten215
Rating6,75
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid81 · 79%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels11 / 29
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,66 / 0,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten144
Balverlies49
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels10
Clearances4
Balveroveringen6
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)22,95
Topsnelheid (km/u)35,55

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval65
Techniek61
Tactiek42
Verdediging40
Creativiteit72

Kenmerken

Sterke punten

267

Nationaal elftal

  • Japan77 caps · 16 goals · debuut dec 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 KV Mechelen – KRC Genk 1–0 63' 6.7
25 okt 2026 KRC Genk – Standard Liège 2–1 86' 8.4
17 okt 2026 Royal Excelsior Virton – KRC Genk 0–2 60' 7.1
10 okt 2026 KRC Genk – KV Kortrijk 3–0 77' 7.6
5 okt 2026 Japan – New Zealand 2–1 – –
1 okt 2026 Japan – Ecuador 5–4 – –
28 sep 2026 Japan – Venezuela 2–1 45' 7.4
24 sep 2026 Japan – Uruguay 3–1 26' 7.0
20 sep 2026 Club Brugge KV – KRC Genk 3–0 64' 6.3
13 sep 2026 KRC Genk – KAA Gent 1–1 73' 6.7
6 sep 2026 RSC Anderlecht – KRC Genk 0–0 90' 7.0
28 aug 2026 KRC Genk – SK Beveren 4–0 90' 8.4
22 aug 2026 Royal Antwerp FC – KRC Genk 4–4 89' 6.3
15 aug 2026 KRC Genk – KVC Westerlo 3–2 90' 7.4
9 aug 2026 SV Zulte Waregem – KRC Genk 2–1 90' 6.4

Carrière en transfers

4 clubs · 8 transfers · totale transfersom 12.8M €
  1. Reims Naar: Genk
    Transfer 2.8M €
  2. Genk Naar: Reims
    Transfer 10M €
  3. Kashiwa Naar: Genk
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Genk Naar: Kashiwa
    Terug van verhuur
  5. Kashiwa Naar: Genk
    Verhuur
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Kanagawa Uni Naar: Ventforet Kofu
    Gratis transfer
  8. High School (J) Naar: Kanagawa Uni
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)46
Gemiddelde rating7,05
Rating laatste wedstrijd6,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden101 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,05 dec 2025 mei 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 8,4 7,1 7,6 7,4 7,0 6,3 6,7 7,0 8,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Pro League KRC Genk 10 (10) 812 2 2 7,12
2026 FIFA World Cup Japan 4 (2) 215 1 0 6,75
2026 Belgian Cup KRC Genk – – 0 – 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder middenvelders (235 spelers)

Vergelijken
50 xA 92 Sleutelpasses 98 Voltooide passes 35 Passnauwkeurigheid 39 Progressieve balvoeringen 93 Succesvolle dribbels 13 Tackles + onderscheppingen 70 Rating 45

6 wedstrijden · 420 min

Junya Ito: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,27
92
Sleutelpasses / 90 min 3,21
98
Voltooide passes / 90 min 27,4
35
Passnauwkeurigheid 81,0%
39
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,36
93
Succesvolle dribbels / 90 min 0,21
13
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,21
70
Rating 6,80
45

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?