OrcaScore
6

Middenvelder

Junsheng Yao

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
25
1.253 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,07
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd31
Geboortedatum29 okt 1995
Lengte172 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€90K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen25 / 14
Minuten1.253
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)14 (3)
Passes · nauwkeurigheid700 · 83%
Kansen gecreëerd27
Tackles / Onderscheppingen28 / 11
Gewonnen duels60 / 106
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,18 / 1,09
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd7
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes70
Nauwkeurige voorzetten19
Balcontacten938
Balverlies198
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels54
Clearances18
Balveroveringen46
Fouten ondervonden21
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden2
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)110,81
Topsnelheid (km/u)33,05

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek59
Tactiek45
Verdediging44
Creativiteit58

Kenmerken

Sterke punten

13

Nationaal elftal

  • China1 caps · 0 goals · debuut sep 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Shenzhen Peng City – Shanghai Shenhua 2–1 14' 6.8
17 okt 2026 Dalian Yingbo FC – Shenzhen Peng City 3–1 90' 6.9
9 okt 2026 Shenzhen Peng City – Henan FC 2–2 76' 7.6
5 sep 2026 Shandong Taishan – Shenzhen Peng City 1–1 88' 7.0
28 aug 2026 Shenzhen Peng City – Shanghai Port 0–1 58' 6.9
22 aug 2026 Shenzhen Peng City – Zhejiang 1–1 12' 6.6
26 jul 2026 Yunnan Yukun – Shenzhen Peng City 4–3 49' 6.4
21 jul 2026 Shanghai Port – Shenzhen Peng City 5–4 88' 6.9
18 jul 2026 Wuhan Three Towns – Shenzhen Peng City 2–0 90' 6.4
11 jul 2026 Shenzhen Peng City – Qingdao West Coast 3–0 76' 8.5
4 jul 2026 Tianjin Jinmen Tiger – Shenzhen Peng City 3–0 24' 6.8
27 jun 2026 Shenzhen Peng City – Chengdu Rongcheng 2–3 11' 7.0
19 jun 2026 Shenzhen Juniors FC – Shenzhen Peng City 1–3 48' 6.6
30 mei 2026 Shenzhen Peng City – Qingdao Hainiu 3–2 46' 6.0
24 mei 2026 Shanghai Shenhua – Shenzhen Peng City 1–2 29' 6.9

Carrière en transfers

9 clubs · 12 transfers · totale transfersom 2.6M €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 2.6M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Hakka Naar: Taishan
    Terug van verhuur
  8. Taishan Naar: Hakka
    Verhuur
  9. Gratis transfer
  10. Gratis transfer
  11. Transfer Niet bekendgemaakt
  12. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd6,824 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,89 mrt 2026 jun 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,9 7,6 7,0 6,9 6,6 6,4 6,9 6,4 8,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Chinese Super League Shenzhen Peng City 25 (14) 1.253 1 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Chinese Super League 2024 · percentiel onder middenvelders (126 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 100 Voltooide passes 93 Passnauwkeurigheid 44 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 21 Tackles + onderscheppingen 31 Rating 72

22 wedstrijden · 726 min

Junsheng Yao: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 5,58
100
Voltooide passes / 90 min 50,8
93
Passnauwkeurigheid 80,6%
44
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,37
21
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,11
31
Rating 7,06
72

Hoe berekenen we dit?