OrcaScore
15

Middenvelder

Junior Olaitan

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.016 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,62
Assists
5
Gemiddelde beoordeling
7,24
Leeftijd24
Geboortedatum9 mei 2002
Lengte174 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€11,6M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten660
Rating7,19
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)11 (4)
Passes · nauwkeurigheid335 · 88%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen7 / 0
Gewonnen duels32 / 68
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,66 / 1,45
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten446
Balverlies97
Bal afgepakt17
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels27
Clearances1
Balveroveringen25
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt5
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)70,11
Topsnelheid (km/u)33,49
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten186
Rating7,50
Doelpunten / Assists1 / 3
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid94 · 80%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels12 / 34
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,18 / 1,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten133
Balverlies33
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels8
Clearances1
Balveroveringen8
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,94
Topsnelheid (km/u)32,94
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten170
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid61 · 84%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels15 / 32
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten115
Balverlies39
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels14
Clearances0
Balveroveringen12
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval62
Techniek61
Tactiek46
Verdediging34
Creativiteit67

Kenmerken

Sterke punten

26713

Nationaal elftal

  • Benin44 caps · 5 goals · debuut sep 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Kasımpaşa – Beşiktaş JK 2–2 63' 6.3
26 okt 2026 Beşiktaş JK – Başakşehir FK 2–0 90' 7.9
22 okt 2026 Beşiktaş JK – Crystal Palace 2–2 26' 8.0
19 okt 2026 Trabzonspor – Beşiktaş JK 2–0 85' 6.5
15 okt 2026 TSG Hoffenheim – Beşiktaş JK 2–3 78' 6.1
11 okt 2026 Beşiktaş JK – Kocaelispor 2–1 – –
7 okt 2026 Argentina – Benin 3–0 64' 6.5
29 sep 2026 Benin – Mauritania 2–1 81' 7.0
25 sep 2026 Burkina Faso – Benin 1–1 89' 7.2
20 sep 2026 Amedspor – Beşiktaş JK 3–2 45' 6.6
17 sep 2026 Beşiktaş JK – Olympique de Marseille 4–1 82' 8.4
11 sep 2026 Beşiktaş JK – Erzurumspor FK 3–0 90' 7.4
5 sep 2026 Fenerbahçe – Beşiktaş JK 1–2 76' 7.6
31 aug 2026 Beşiktaş JK – Çorum FK 6–2 77' 7.8
27 aug 2026 FK Kauno Žalgiris – Beşiktaş JK 1–0 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 7 transfers · totale transfersom 7.2M €
  1. Transfer 5M €
  2. Transfer 850k €
  3. Transfer 500k €
  4. Transfer 800k €
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating7,09
Rating laatste wedstrijd6,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,09 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 7,9 8,0 6,5 6,1 6,5 7,0 7,2 6,6 8,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Trendyol Süper Lig Beşiktaş JK 9 (8) 660 1 2 7,19
2026 UEFA Europa League Beşiktaş JK 3 (2) 186 1 3 7,50
2026 Africa Cup of Nations Qual. Benin 2 (2) 170 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol Süper Lig 2026 · percentiel onder middenvelders (70 spelers)

Vergelijken
50 xA 64 Sleutelpasses 54 Voltooide passes 79 Passnauwkeurigheid 75 Progressieve balvoeringen 46 Succesvolle dribbels 88 Tackles + onderscheppingen 35 Rating 81

5 wedstrijden · 333 min

Junior Olaitan: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,12
64
Sleutelpasses / 90 min 1,35
54
Voltooide passes / 90 min 41,4
79
Passnauwkeurigheid 87,4%
75
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,35
46
Succesvolle dribbels / 90 min 1,62
88
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,62
35
Rating 7,18
81

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?