OrcaScore
70

Verdediger

Junior Marsoni Sambu Mansoni​

  • FCV Dender
  • Angola
  • 30 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
937 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,10
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,09
Leeftijd30
Geboortedatum3 jun 1996
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€720K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten757
Rating7,14
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid294 · 85%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen20 / 5
Gewonnen duels45 / 83
Succesvolle dribbels15
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,64 / 1,50
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten516
Balverlies112
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels40
Clearances8
Balveroveringen52
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt10
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)74,82
Topsnelheid (km/u)34,56
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid100 · 84%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen3 / 5
Gewonnen duels4 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten133
Balverlies23
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances3
Balveroveringen7
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval43
Techniek49
Tactiek45
Verdediging61
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

9

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Angola2 caps · 0 goals · debuut sep 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Royal Francs Borains – FCV Dender 1–0 63' 6.7
1 nov 2026 FCV Dender – Jong KRC Genk U23 1–1 90' 7.9
16 okt 2026 Standard Liège – FCV Dender 2–0 90' 6.6
9 okt 2026 FCV Dender – Club NXT U23 3–0 90' 7.3
6 okt 2026 Angola – Malawi 3–1 90' 7.0
25 sep 2026 Egypt – Angola 0–0 90' 6.7
20 sep 2026 FCV Dender – Patro Eisden Maasmechelen 1–0 90' 8.3
11 sep 2026 KAA Gent Reserve U23 – FCV Dender 0–1 90' 6.6
4 sep 2026 FCV Dender – RFC Seraing 2–0 90' 7.3
29 aug 2026 RFC Liège – FCV Dender 1–2 90' 6.7
22 aug 2026 FCV Dender – K. Beerschot V.A. 2–0 90' 6.8
14 aug 2026 Koninklijke Sporting Hasselt – FCV Dender 1–0 64' 6.7
23 mei 2026 FCV Dender – Lommel SK 0–0 90' 6.9
17 mei 2026 Lommel SK – FCV Dender 3–2 90' 6.4
9 mei 2026 SV Zulte Waregem – FCV Dender 2–1 90' 6.5

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 300k €
  1. Transfer 200k €
  2. Transfer 100k €
  3. Gratis transfer
  4. Visé Naar: Cholet
    Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. CS Visé U19 Naar: Vise
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating6,78
Rating laatste wedstrijd6,74 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,78 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,9 6,6 7,3 7,0 6,7 8,3 6,6 7,3 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Challenger Pro League FCV Dender 9 (8) 757 0 0 7,14
2026 Africa Cup of Nations Qual. Angola 2 (2) 180 0 1 6,85
2026 Belgian Cup FCV Dender – – 0 – 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Challenger Pro League 2024 · percentiel onder verdedigers (115 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 94 Onderscheppingen 60 Clearances 13 Gewonnen luchtduels 23 Gewonnen duels 45 Passnauwkeurigheid 56 Progressieve balvoeringen 50 Rating 78

29 wedstrijden · 2.507 min

Junior Marsoni Sambu Mansoni​: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 3,16
94
Onderscheppingen / 90 min 1,15
60
Clearances / 90 min 2,05
13
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,01
23
Gewonnen duels 55,1%
45
Passnauwkeurigheid 81,4%
56
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,02
78

Hoe berekenen we dit?