OrcaScore

Aanvaller

Junior Hoilett

  • No team
  • Canada
  • 36 jaar
  • 173 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
30
1.214 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,52
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,81
Leeftijd36
Geboortedatum5 jun 1990
Lengte173 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€23K

Seizoensprestaties · 2025

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 4
Minuten446
Rating6,86
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)18 (9)
Passes · nauwkeurigheid185 · 85%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen10 / 2
Gewonnen duels34 / 84
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,23 / 1,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage17%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten310
Balverlies79
Bal afgepakt16
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels22
Clearances5
Balveroveringen15
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt6
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)52,86
Topsnelheid (km/u)33,63
Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 10
Minuten721
Rating6,76
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid225 · 64%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen16 / 8
Gewonnen duels46 / 114
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten389
Balverlies151
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels34
Clearances5
Balveroveringen43
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt14
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)50,87
Topsnelheid (km/u)33,19
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten47
Rating–
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval57
Techniek52
Tactiek46
Verdediging35
Creativiteit50

Nationaal elftal

  • Canada70 caps · 17 goals · debuut okt 2015

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 sep 2026 Canada – Chile 1–0 14' 6.6
2 mei 2026 Swindon Town – Chesterfield 1–2 71' 7.3
25 apr 2026 Grimsby Town – Swindon Town 4–0 45' 6.0
18 apr 2026 Swindon Town – Accrington Stanley 2–2 58' 7.0
10 apr 2026 Colchester United – Swindon Town 3–0 59' 6.3
6 apr 2026 Swindon Town – Walsall 2–1 65' 6.7
1 apr 2026 Canada – Tunisia 0–0 14' 6.6
28 mrt 2026 Canada – Iceland 2–2 – –
21 mrt 2026 Tranmere Rovers – Swindon Town 0–1 23' 7.1
17 mrt 2026 Gillingham – Swindon Town 0–2 60' 6.3
14 mrt 2026 Swindon Town – Milton Keynes Dons 1–2 63' 6.8
7 mrt 2026 Crawley Town – Swindon Town 2–2 33' 6.7
28 feb 2026 Swindon Town – Bristol Rovers 1–1 69' 6.4
21 feb 2026 Swindon Town – Crewe Alexandra 1–2 11' 6.9
17 feb 2026 Barnet – Swindon Town 1–2 68' 6.5

Carrière en transfers

11 clubs · 14 transfers · totale transfersom 3.8M €
  1. Swindon Naar: Zonder club
    Transfer
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer
  4. Zonder club Naar: Aberdeen
    Transfer
  5. Vancouver Naar: Zonder club
    Transfer
  6. Zonder club Naar: Vancouver
    Transfer
  7. Reading Naar: Zonder club
    Transfer
  8. Gratis transfer
  9. Zonder club Naar: Cardiff
    Transfer
  10. QPR Naar: Zonder club
    Transfer
  11. Blackburn Naar: QPR
    Transfer 3.8M €
  12. Transfer
  13. Verhuur
  14. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 24 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd6,627 sep 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,73 nov 2025 feb 2026 sep 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,3 6,0 7,0 6,3 6,7 6,6 7,1 6,3 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2025 League Two Swindon Town 14 (10) 721 1 2 6,76
2025 Scottish Premiership Hibernian 14 (4) 446 3 1 6,86
2025 Scottish League Cup Hibernian 2 (0) 47 0 0 –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Scottish Premiership 2024 · percentiel onder aanvallers (67 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 35 xG 50 Schoten 38 xA 50 Sleutelpasses 99 Succesvolle dribbels 81 Gewonnen luchtduels 28 Rating 84

28 wedstrijden · 1.560 min

Junior Hoilett: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,23
35
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,02
38
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 2,54
99
Succesvolle dribbels / 90 min 1,50
81
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,98
28
Rating 7,04
84

Hoe berekenen we dit?