OrcaScore
38

Aanvaller

Julius Emefile

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
486 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,74
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd19
Geboortedatum2 apr 2007
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€165K
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing red_card_suspension · Ontbreekt Beëindigd: 11 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 1
Minuten317
Rating6,53
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid74 · 76%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen8 / 1
Gewonnen duels29 / 63
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,43 / 0,61
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten179
Balverlies62
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels20
Clearances7
Balveroveringen13
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)35,78
Topsnelheid (km/u)35,44
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating10,00
Doelpunten / Assists3 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / –
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten169
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid34 · 79%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels17 / 35
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,09 / 0,61
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten85
Balverlies28
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels14
Clearances6
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,39
Topsnelheid (km/u)31,79

Eigenschappen

Kenmerken

Sterke punten

26

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 FC Midtjylland – AFC Ajax – – –
1 nov 2026 FC Nordsjælland – FC Midtjylland 2–3 31' 6.7
29 okt 2026 FC Midtjylland – Odense Boldklub 2–1 2' –
25 okt 2026 FC Midtjylland – Lyngby 3–2 45' 6.6
22 okt 2026 FC Midtjylland – Sint-Truidense VV 0–1 79' 7.2
19 okt 2026 Viborg – FC Midtjylland 1–2 45' 6.2
15 okt 2026 KF Egnatia – FC Midtjylland 1–1 90' 7.4
11 okt 2026 FC Midtjylland – FC København 2–1 12' 7.4
4 okt 2026 Denmark U20 – USA U20 3–3 – –
28 sep 2026 Brazil U20 – Denmark U20 4–1 – –
19 sep 2026 Odense Boldklub – FC Midtjylland 1–1 45' 6.5
14 sep 2026 FC Midtjylland – Brøndby 4–1 15' 6.6
10 sep 2026 Sundby BK – FC Midtjylland 0–7 90' 10.0
30 aug 2026 Silkeborg IF – FC Midtjylland 1–1 12' 4.1
27 aug 2026 HNK Rijeka – FC Midtjylland 1–4 – –

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)17
Gemiddelde rating6,82
Rating laatste wedstrijd6,71 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
3 4 5 6 7 8 9 10 6,82 feb 2026 sep 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,6 7,2 6,2 7,4 7,4 6,5 6,6 10,0 4,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Danish Superliga FC Midtjylland 10 (1) 317 1 0 6,53
2026 UEFA Conference League FC Midtjylland 2 (2) 169 0 0 7,30
2026 Oddset Pokalen FC Midtjylland – – 3 – 10,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.