OrcaScore
93

Middenvelder

Judson

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
598 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,65
Leeftijd33
Geboortedatum25 mei 1993
Lengte169 cm
Gewicht65 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€205K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 2
Minuten198
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid110 · 84%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen10 / 3
Gewonnen duels13 / 25
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten140
Balverlies22
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels12
Clearances6
Balveroveringen16
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)23,48
Topsnelheid (km/u)28,06
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten25
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten375
Rating6,74
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid161 · 91%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels34 / 49
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels6
Clearances3
Balveroveringen38
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Clean sheets0

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
25 okt 2026 Monterey Bay FC – Las Vegas Lights 2–1 45' 6.6
18 okt 2026 Monterey Bay FC – Colorado Springs Switchbacks FC 0–1 45' 6.4
4 okt 2026 Orange County SC – Monterey Bay FC 1–2 26' 7.1
27 sep 2026 Monterey Bay FC – Lexington SC 2–3 63' 6.7
20 sep 2026 Charleston Battery – Monterey Bay FC 1–0 11' 7.0
6 sep 2026 Monterey Bay FC – Phoenix Rising FC 1–1 – –
30 aug 2026 Monterey Bay FC – Sacramento Republic FC 1–1 8' 6.4
4 jul 2026 Trem – América-RN 1–4 – –
28 jun 2026 América-RN – Fluminense-PI 1–0 – –
20 jun 2026 Fluminense-PI – América-RN 0–3 25' 6.3
30 apr 2026 Retrô – América-RN 2–1 50' 6.7
17 apr 2026 América-RN – Fortaleza 1–1 82' 6.9
8 apr 2026 América-RN – ABC 0–3 90' 6.4
31 mrt 2026 Jacuipense – América-RN 0–0 40' 6.9
26 mrt 2026 América-RN – Maranhão AC 2–0 90' 6.8

Carrière en transfers

7 clubs · 16 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Zonder club Naar: América-RN
    Transfer
  3. Avaí Naar: Zonder club
    Transfer
  4. San Jose Naar: Avaí
    Gratis transfer
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Avaí Naar: Tombense
    Terug van verhuur
  9. Tombense Naar: Avaí
    Verhuur
  10. Avaí Naar: Tombense
    Terug van verhuur
  11. Tombense Naar: Avaí
    Verhuur
  12. Transfer Niet bekendgemaakt
  13. Transfer Niet bekendgemaakt
  14. Gratis transfer
  15. Carpina Naar: Potiguar
    Gratis transfer
  16. Sport Club Santa Cruz (RN) Naar: Carpina
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)12
Gemiddelde rating6,68
Rating laatste wedstrijd6,625 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 6,68 mrt 2026 aug 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,4 7,1 6,7 7,0 6,4 6,3 6,7 6,9 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Copa do Nordeste América-RN 5 (4) 375 0 0 6,74
2026 USL Championship Monterey Bay FC 6 (2) 198 0 0 6,70
2026 Brasileirão Série D América-RN 2 (0) 25 0 – 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2024 · percentiel onder middenvelders (200 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 14 Voltooide passes 71 Passnauwkeurigheid 62 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 4 Tackles + onderscheppingen 93 Rating 28

16 wedstrijden · 815 min

Judson: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,55
14
Voltooide passes / 90 min 35,6
71
Passnauwkeurigheid 82,4%
62
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
4
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,75
93
Rating 6,75
28

Hoe berekenen we dit?