OrcaScore
20

Middenvelder

Jude Arthurs

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.305 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,77
Leeftijd25
Geboortedatum6 aug 2001
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€220K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten1.080
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)23 (4)
Passes · nauwkeurigheid506 · 84%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen19 / 8
Gewonnen duels58 / 110
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,46 / 0,88
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten713
Balverlies132
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels18
Gewonnen grondduels40
Clearances27
Balveroveringen57
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt12
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)124,43
Topsnelheid (km/u)34,57
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten45
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid25 · 96%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels5 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten32
Balverlies1
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid71 · 86%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen8 / 2
Gewonnen duels12 / 21
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten96
Balverlies12
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels9
Clearances4
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek44
Tactiek43
Verdediging55
Creativiteit43

Kenmerken

Zwakke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Oldham Athletic – Crawley Town 0–1 90' 7.5
24 okt 2026 Crawley Town – Tranmere Rovers 1–1 90' 6.1
20 okt 2026 Crawley Town – Shrewsbury Town 2–3 90' 6.5
17 okt 2026 Salford City – Crawley Town 2–1 90' 6.7
10 okt 2026 Crawley Town – Chesterfield 2–2 90' 7.4
6 okt 2026 Crawley Town – Bromley 4–0 45' 6.9
22 sep 2026 Milton Keynes Dons – Crawley Town 4–1 – –
19 sep 2026 Grimsby Town – Crawley Town 2–0 90' 7.4
12 sep 2026 Crawley Town – Cheltenham Town 1–3 90' 6.5
5 sep 2026 Accrington Stanley – Crawley Town 3–2 90' 6.5
1 sep 2026 Northampton Town – Crawley Town 1–1 90' 6.2
29 aug 2026 Crawley Town – Bristol Rovers 0–2 90' 6.9
22 aug 2026 Rochdale – Crawley Town 1–2 90' 6.4
15 aug 2026 Crawley Town – Crewe Alexandra 0–1 90' 6.9
8 aug 2026 Watford – Crawley Town 1–0 90' 7.1

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Lewes Naar: Bromley
    Terug van verhuur
  3. Bromley Naar: Lewes
    Verhuur
  4. Transfer
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Gillingham U18 Naar: Bromley FC 2
    Gratis transfer
  8. Gillingham U18 Naar: Deal Town FC
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)46
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd7,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,70 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,5

Laatste 10 wedstrijden

7,5 6,1 6,5 6,7 7,4 6,9 7,4 6,5 6,5 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Crawley Town 12 (12) 1.080 0 0 6,75
2026 EFL Cup Crawley Town 2 (2) 180 0 0 6,85
2026 Football League Trophy Crawley Town 1 (1) 45 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder middenvelders (121 spelers)

Vergelijken
50 xA 69 Sleutelpasses 51 Voltooide passes 90 Passnauwkeurigheid 97 Progressieve balvoeringen 7 Succesvolle dribbels 41 Tackles + onderscheppingen 58 Rating 30

6 wedstrijden · 540 min

Jude Arthurs: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
69
Sleutelpasses / 90 min 1,17
51
Voltooide passes / 90 min 41,0
90
Passnauwkeurigheid 88,2%
97
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,17
7
Succesvolle dribbels / 90 min 0,50
41
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,83
58
Rating 6,65
30

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?