OrcaScore
11

Aanvaller

Juan Tévez

  • Cusco FC
  • Argentina
  • 39 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
34
1.217 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,30
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,51
Leeftijd39
Geboortedatum28 aug 1987
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€52K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 8
Minuten1.013
Rating6,53
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)29 (6)
Passes · nauwkeurigheid145 · 70%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels53 / 107
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 1
Expected goals \/ assists1,96 / 0,19
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist8
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten283
Balverlies95
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels30
Gewonnen grondduels23
Clearances6
Balveroveringen20
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt14
Buitenspel14
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)97,21
Topsnelheid (km/u)33,67
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 1
Minuten204
Rating6,44
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid23 · 83%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels4 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,21 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten44
Balverlies16
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,83
Topsnelheid (km/u)35,08

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval58
Techniek45
Tactiek41
Verdediging31
Creativiteit34

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Cusco FC – Sport Boys 0–1 10' 6.4
29 okt 2026 Los Chankas CYC – Cusco FC 0–1 11' 6.9
24 okt 2026 Cusco FC – Club Sporting Cristal 3–1 – –
16 okt 2026 Sport Huancayo – Cusco FC 2–1 15' 6.3
12 okt 2026 Cusco FC – Alianza Lima 1–2 – –
19 sep 2026 FC Cajamarca – Cusco FC 1–2 9' 6.4
12 sep 2026 Cusco FC – Melgar 0–1 17' 6.5
6 sep 2026 Cusco FC – CD Moquegua 2–0 21' 6.8
31 aug 2026 Cienciano – Cusco FC 1–2 17' 7.0
23 aug 2026 Deportivo Garcilaso – Cusco FC 4–1 90' 6.6
15 aug 2026 Cusco FC – ACD Juan Pablo II 2–0 17' 6.5
7 aug 2026 Comerciantes Unidos – Cusco FC 3–1 12' 6.4
2 aug 2026 Cusco FC – Universidad Técnica de Cajamarca 4–1 – –
25 jul 2026 Universitario de Deportes – Cusco FC 2–1 – –
19 jul 2026 Cusco FC – Alianza Atlético de Sullana 4–1 9' 6.3

Carrière en transfers

9 clubs · 12 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Macará Naar: Aucas
    Gratis transfer
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. G. Brown U20 Naar: Guillermo Brown
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,51
Rating laatste wedstrijd6,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,51 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,9 6,3 6,4 6,5 6,8 7,0 6,6 6,5 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga 1 Te Apuesto Cusco FC 28 (8) 1.013 3 0 6,53
2026 CONMEBOL Libertadores Cusco FC 6 (1) 204 0 0 6,44
2026 Peru Copa de la Liga Cusco FC – – 1 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga 1 Te Apuesto 2024 · percentiel onder aanvallers (63 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 71 xG 50 Schoten 33 xA 50 Sleutelpasses 39 Succesvolle dribbels 34 Gewonnen luchtduels 56 Rating 69

34 wedstrijden · 1.822 min

Juan Tévez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,54
71
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,17
33
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,84
39
Succesvolle dribbels / 90 min 0,35
34
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,48
56
Rating 6,95
69

Hoe berekenen we dit?