OrcaScore
11

Middenvelder

Juan Leiva

  • O'Higgins
  • Chile
  • 32 jaar
  • 181 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Geblesseerd — Muscle Injury · Terug: 5 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
2.785 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,03
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,88
Leeftijd32
Geboortedatum11 nov 1993
Lengte181 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€420K
Contract tot31 dec 2026

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Afwezig Sinds 22 okt 2026 · Terug: 5 nov 2026
  • Blessure Muscle Injury · Ontbreekt Beëindigd: 25 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen20 / 19
Minuten1.493
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)13 (5)
Passes · nauwkeurigheid879 · 87%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen41 / 8
Gewonnen duels65 / 118
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes33
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten1.055
Balverlies161
Bal afgepakt11
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels57
Clearances13
Balveroveringen98
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt11
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)156,39
Topsnelheid (km/u)36,18
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten629
Rating7,04
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten663
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid327 · 86%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen22 / 5
Gewonnen duels31 / 56
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,18 / 0,40
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten403
Balverlies57
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels29
Clearances10
Balveroveringen46
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)56,95
Topsnelheid (km/u)33,56

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek48
Tactiek46
Verdediging53
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 okt 2026 O'Higgins – Deportes Concepción 2–0 90' 7.0
1 okt 2026 Deportes Concepción – O'Higgins 0–1 90' 7.1
28 sep 2026 Deportes Santa Cruz – O'Higgins 1–3 26' 6.5
25 sep 2026 O'Higgins – Deportes Santa Cruz 2–1 80' 6.9
14 sep 2026 Audax Italiano – O'Higgins 1–0 83' 6.8
6 sep 2026 O'Higgins – Unión La Calera 2–1 89' 7.3
1 sep 2026 Universidad Católica – O'Higgins 3–2 88' 7.3
24 aug 2026 O'Higgins – Palestino 0–1 84' 7.3
17 aug 2026 Colo-Colo – O'Higgins 2–2 90' 6.3
9 aug 2026 O'Higgins – Deportes Limache 1–3 63' 6.9
2 aug 2026 Deportes La Serena – O'Higgins 1–2 86' 6.7
31 jul 2026 O'Higgins – Boca Juniors 4–4 78' 6.9
24 jul 2026 Boca Juniors – O'Higgins 1–0 70' 6.7
13 jul 2026 O'Higgins – Ñublense 5–2 120' 7.9
10 jul 2026 Ñublense – O'Higgins 2–1 90' 7.0

Carrière en transfers

8 clubs · 9 transfers · totale transfersom 265k €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 15k €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer 250k €
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Gratis transfer
  8. Gratis transfer
  9. Concepción U21 Naar: D. Concepción
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 24 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)47
Gemiddelde rating6,88
Rating laatste wedstrijd7,04 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,88 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,1 6,5 6,9 6,8 7,3 7,3 7,3 6,3 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera O'Higgins 20 (19) 1.493 0 0 6,80
2026 CONMEBOL Sudamericana O'Higgins 8 (8) 663 0 0 6,95
2026 Copa de la Liga O'Higgins 7 (7) 629 1 0 7,04
2026 Copa Chile O'Higgins 7 (6) 531 0 0 –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2026 · percentiel onder middenvelders (46 spelers)

Vergelijken
50 xA 92 Sleutelpasses 69 Voltooide passes 84 Passnauwkeurigheid 94 Progressieve balvoeringen 45 Succesvolle dribbels 45 Tackles + onderscheppingen 77 Rating 76

4 wedstrijden · 344 min

Juan Leiva: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
92
Sleutelpasses / 90 min 1,83
69
Voltooide passes / 90 min 52,6
84
Passnauwkeurigheid 88,5%
94
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,31
45
Succesvolle dribbels / 90 min 0,78
45
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,66
77
Rating 7,18
76

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?