OrcaScore
39

Aanvaller

Josh Woods

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.211 min
Doelpunten
7
G+A per 90 min: 0,67
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,11
Leeftijd26
Geboortedatum5 jul 2000
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€93K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten986
Rating7,23
Doelpunten / Assists7 / 1
Schoten (op doel)37 (12)
Passes · nauwkeurigheid235 · 57%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen15 / 3
Gewonnen duels89 / 198
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists3,56 / 1,56
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage19%
Kopgoals4
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten482
Balverlies168
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels48
Gewonnen grondduels41
Clearances29
Balveroveringen31
Fouten ondervonden16
Fouten gemaakt16
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)116,60
Topsnelheid (km/u)35,83
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten135
Rating7,15
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid29 · 59%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels12 / 26
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten64
Balverlies28
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels7
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt4
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating5,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (0)
Passes · nauwkeurigheid15 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels2 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,54 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten38
Balverlies11
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval60
Techniek51
Tactiek51
Verdediging41
Creativiteit45

Kenmerken

Sterke punten

2526

Zwakke punten

13146

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Rochdale – Accrington Stanley 0–5 20' 7.7
20 okt 2026 York City – Accrington Stanley 1–1 90' 8.1
17 okt 2026 Accrington Stanley – Gillingham 3–1 90' 9.6
6 okt 2026 Accrington Stanley – Salford City 6–5 90' 7.0
3 okt 2026 Accrington Stanley – Cheltenham Town 2–0 90' 7.1
26 sep 2026 Swindon Town – Accrington Stanley 1–1 83' 6.8
22 sep 2026 Accrington Stanley – Sunderland U21 6–4 45' 7.3
19 sep 2026 Accrington Stanley – Newport County 0–0 90' 7.3
12 sep 2026 Barnet – Accrington Stanley 2–1 76' 6.5
5 sep 2026 Accrington Stanley – Crawley Town 3–2 90' 7.1
1 sep 2026 Accrington Stanley – Grimsby Town 2–2 90' 7.0
29 aug 2026 Walsall – Accrington Stanley 3–2 90' 6.8
22 aug 2026 Exeter City – Accrington Stanley 2–0 90' 6.6
15 aug 2026 Accrington Stanley – Colchester United 2–2 87' 6.1
8 aug 2026 Crewe Alexandra – Accrington Stanley 2–1 90' 5.6

Carrière en transfers

1 club · 1 transfer
  1. Accrington U21 Naar: Accrington
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd7,724 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,90 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,7

Laatste 10 wedstrijden

7,7 8,1 9,6 7,0 7,1 6,8 7,3 7,3 6,5 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Accrington Stanley 12 (12) 986 7 1 7,23
2026 Football League Trophy Accrington Stanley 2 (1) 135 0 1 7,15
2026 EFL Cup Accrington Stanley 1 (1) 90 0 0 5,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder aanvallers (47 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 67 xG 25 Schoten 63 xA 97 Sleutelpasses 86 Succesvolle dribbels 69 Gewonnen luchtduels 82 Rating 77

8 wedstrijden · 699 min

Josh Woods: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,39
67
xG / 90 min 0,00
25
Schoten / 90 min 2,58
63
xA / 90 min 0,11
97
Sleutelpasses / 90 min 1,55
86
Succesvolle dribbels / 90 min 0,77
69
Gewonnen luchtduels / 90 min 4,51
82
Rating 6,90
77

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?