OrcaScore
29

Middenvelder

Josh Laurent

  • Burnley
  • England
  • 31 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.180 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,15
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,73
Leeftijd31
Geboortedatum6 mei 1995
Lengte188 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,5M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 12
Minuten1.067
Rating6,76
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)14 (3)
Passes · nauwkeurigheid456 · 80%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen18 / 5
Gewonnen duels49 / 106
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,88 / 0,88
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten605
Balverlies137
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels36
Clearances16
Balveroveringen41
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt17
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)130,32
Topsnelheid (km/u)35,70
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten113
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid57 · 84%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels1 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,15
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten70
Balverlies12
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek48
Tactiek43
Verdediging50
Creativiteit49

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Queens Park Rangers – Burnley 1–1 90' 7.3
31 okt 2026 Burnley – Portsmouth 0–0 90' 7.8
24 okt 2026 Lincoln City – Burnley 4–1 90' 6.3
16 okt 2026 Burnley – Wolverhampton 1–2 90' 6.8
13 okt 2026 Burnley – Charlton Athletic 2–2 90' 7.1
10 okt 2026 Watford – Burnley 0–4 90' 6.4
19 sep 2026 Burnley – Derby County 1–1 90' 6.4
12 sep 2026 Swansea City – Burnley 3–1 90' 6.1
8 sep 2026 Wrexham – Burnley 1–1 90' 6.4
5 sep 2026 Burnley – Bristol City 1–2 90' 6.6
29 aug 2026 Norwich City – Burnley 4–1 77' 7.3
26 aug 2026 Bradford City – Burnley 4–2 90' 6.7
23 aug 2026 West Bromwich Albion – Burnley 3–1 57' 6.7
16 aug 2026 Burnley – West Ham United 2–2 33' 6.7
8 aug 2026 Burnley – Notts County 5–4 23' 6.3

Carrière en transfers

11 clubs · 12 transfers · totale transfersom 1.2M €
  1. Stoke Naar: Burnley
    Transfer 1.2M €
  2. Reading Naar: Stoke
    Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Bury Naar: Wigan
    Terug van verhuur
  6. Wigan Naar: Bury
    Verhuur
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Gratis transfer
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Transfer Niet bekendgemaakt
  12. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating6,66
Rating laatste wedstrijd7,43 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,66 dec 2025 apr 2026 nov 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,8 6,3 6,8 7,1 6,4 6,4 6,1 6,4 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship Burnley 13 (12) 1.067 1 1 6,76
2026 EFL Cup Burnley 2 (1) 113 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Championship 2024 · percentiel onder middenvelders (234 spelers)

Vergelijken
50 xA 75 Sleutelpasses 33 Voltooide passes 70 Passnauwkeurigheid 50 Progressieve balvoeringen 45 Succesvolle dribbels 38 Tackles + onderscheppingen 64 Rating 39

45 wedstrijden · 2.725 min

Josh Laurent: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,14
75
Sleutelpasses / 90 min 0,89
33
Voltooide passes / 90 min 31,6
70
Passnauwkeurigheid 80,4%
50
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
45
Succesvolle dribbels / 90 min 0,56
38
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,01
64
Rating 6,79
39

Hoe berekenen we dit?