OrcaScore
24

Middenvelder

Josh Cullen

  • Burnley
  • Ireland
  • 30 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
6
415 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,87
Leeftijd30
Geboortedatum7 apr 1996
Lengte175 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,1M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten19
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid10 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 5
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten16
Balverlies2
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)2,79
Topsnelheid (km/u)25,98
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten396
Rating6,86
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid179 · 83%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen6 / 3
Gewonnen duels16 / 25
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten223
Balverlies35
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels10
Clearances7
Balveroveringen11
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Kenmerken

Sterke punten

25715

Nationaal elftal

  • Ireland47 caps · 0 goals · debuut sep 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Burnley – Portsmouth 0–0 19' 6.9
23 okt 2026 West Ham U21 – Burnley U21 3–1 – –
27 dec 2025 Burnley – Everton 0–0 53' 6.5
20 dec 2025 Bournemouth – Burnley 1–1 90' 6.8
13 dec 2025 Burnley – Fulham 2–3 90' 6.8
6 dec 2025 Newcastle – Burnley 2–1 90' 6.4
3 dec 2025 Burnley – Crystal Palace 0–1 81' 6.9
29 nov 2025 Brentford – Burnley 3–1 81' 6.5
22 nov 2025 Burnley – Chelsea 0–2 90' 6.4
16 nov 2025 Hungary – Ireland 2–3 80' 6.6
13 nov 2025 Ireland – Portugal 2–0 90' 7.7
8 nov 2025 West Ham United – Burnley 3–2 90' 7.1
1 nov 2025 Burnley – Arsenal 0–2 82' 6.7
26 okt 2025 Wolverhampton – Burnley 2–3 90' 6.9
18 okt 2025 Burnley – Leeds 2–0 90' 6.9

Carrière en transfers

7 clubs · 13 transfers · totale transfersom 3.5M €
  1. Transfer 3M €
  2. Transfer 500k €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)11
Gemiddelde rating6,79
Rating laatste wedstrijd7,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden141 blessure geregistreerd
6 7 8 6,79 nov 2025 dec 2025 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,5 6,8 6,8 6,4 6,9 6,5 6,4 6,6 7,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 World Cup Qual. UEFA Ireland 5 (5) 396 0 0 6,86
2026 Championship Burnley 1 (0) 19 0 0 6,90
2026 Premier League 2, Division 1 Burnley U21 – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Championship 2024 · percentiel onder middenvelders (234 spelers)

Vergelijken
50 xA 52 Sleutelpasses 32 Voltooide passes 95 Passnauwkeurigheid 94 Progressieve balvoeringen 45 Succesvolle dribbels 34 Tackles + onderscheppingen 38 Rating 93

44 wedstrijden · 3.809 min

Josh Cullen: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,11
52
Sleutelpasses / 90 min 0,87
32
Voltooide passes / 90 min 58,2
95
Passnauwkeurigheid 89,0%
94
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
45
Succesvolle dribbels / 90 min 0,52
34
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,34
38
Rating 7,18
93

Hoe berekenen we dit?